Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alexandra_ruseva avatar alexandra_ruseva 24 Точки

[Team building] Хайде да се запознаем 2016

Христос Воскресе!

Като голям почитател на курсовете на SoftUni на тема дигитален маркетинг осъзнавам, че едно от най-ценните неща на такъв род обучения е различните хора, с които се срещаш. И тъй като този път пропуснах възможността да се запиша присъствено, бързам да инициирам виртуално запознанство с вас и създаването на мини общност, в която да обменяме опит и резултати по време на обучението. 

Аз се казвам Александра и началото на моята кариера в дигиталния маркетинг беше поставена на точно един такъв курс тук, в SoftUni, само преди три месеца. Наученото ми даде кураж да отворя собствена агенция за маркетинг в социалните мрежи, но сега имам голяма нужда от обучение в сферата на SEO и Google AdWords, че съм я закъсала :) И ето ме тук. 

Ще се радвам да разбера вие защо сте тук, а може би и кой ще е сайтът (facebook страницата), върху който ще си правите домашните (дано не се сметне за реклама)

Поздрави!

 

Тагове:
12
Digital Marketing & SEO
dimi911 avatar dimi911 23 Точки

Здравейте, колеги, 

аз работя и по време на курса ще работя по www.crazyshark.bg - сайт на водолазен център, чиято цел е да наследи остарелия сайт http://dive-bg.com/ и да отговори на съвременните технически изисквания и потребностите на клиентите и ползвателите на центъра. Водолазната дейност, макар и доста напреднал като опит и квалификации, е мое хоби, както и интереса към изграждането на сайтове, дигитален маркетинг, графична обработка и др. :) 

Благодарности на екипите на Netpeak и СофтУни, за възможносттите, които предоставят с този курс.

Поздрави и успех, 
Димитър

2
09/05/2016 20:09:30
gena.frangina avatar gena.frangina 3 Точки

Здравейте и от мен!

Здрасти Александра, чудесно е че сме заедно пак!

Казвам се Гена и съм завършила PR, както и Информатика, преди няколко години. Тогава социалните мрежи не съществуваха и маргетинга беше доста различен. Наскоро завърших в SoftUni: Facebook маркетинг и Бизнес сайтове с WordPress. Сайтът върху който ще работя е същия който правих в курса:  http://www.alangelus.com/ посветен е на психология, коучинг и енергийни практики. Създавала съм и фб страница, но е още незавършена.

Желая да го популяризирам, тъй като досега не съм имала онлайн присъствие и да намеря нови клиенти,

Надявам се да ви хареса!

 

Поздрави,

Гена

 

2
cheneva avatar cheneva 5 Точки

Здравейте на всички диджитъли :) 

Казвам се Деница и съм завършила Маркетинг преди няколко години, когато все още за дигиталния маркетинг у нас само се "шептеше"  :) Тогава и аз бях на друга вълна, защото работех в сферата на туризма, която ми беше изключително интересна, но недостатъчно удовлетворяваща. За това  реших, че имам нужда да се "ъпгрейдна" и да се занимавам с това, което учих и към което винаги съм имала афинитет - маркетинга.

Та така, "отупвайки праха" от лавиците на знанието и практиката си, се озовах тук...И в тази връзка:

Бих искала да ви попитам дали останаха свободни сайтове? :)

Благодаря предварително, ако някой ми помогне.

Поздрави и успех на всички!

 

 

3
phenya87 avatar phenya87 3 Точки

И аз съм Деница, и аз съм завършила маркетинг и бизнес науки преди няколко години :) Не съм се занимавала професионално с това, но от едно известно време ми се въртят разни креативни идеи в главата и реших да освежа знанията си!

Иначе съм запалена по народните танци, готвенето и по-специално сладкарството, четенето на големи количества литература и писането на малкия ми блог :) (който покрай другите ми хобита изостана, но ако някой все пак е любопитен: http://wordsofphenya.com/ ).

Въпроса за свободните сайтове е актуален и от мен!

Усмивки на всички и ще се видим четвъртъчно!

:)

2
10/05/2016 15:45:48
alexandra_ruseva avatar alexandra_ruseva 24 Точки

Заповядайте и във facebook групата, момичета, ако още не сте https://www.facebook.com/groups/1081621551910866/

2
danyboyadzhieva avatar danyboyadzhieva 8 Точки

Много хубав блог :) 

0
PlamenaNaydenova avatar PlamenaNaydenova 2 Точки

Здравейте,

Казвам се Пламена Найденова и съм графичен дизайнер. 15 години по рекламни агенции и от една година като фрийленсър.

Записах се на курса за да си подобря знанията и като продължение на предния курс, в който правих сайт на Wordpress. Записана съм онлайн, тъй като се застъпваше, а и нямаше място вече за присъствен, но какато разбрах може и присъствено поне от време на време. Досега нямах възможност.

Сайтът е ето този

http://clarin.cloudvps.bg/

Въпросът ми е мога ли да правя на него домашните си /той е още на поддомейн, има доста работа, но мога да го правя междуваременно, може би ще махна цените, защото още няма фирма, за да е работещ. А е онлайн магазин.

Трябва ли да го прехвъля на домейн и изобщо върши ли работа за целите на курса? Тъй като на него си му имам достъп и мога да му бутам всичко, а не мога да намеря друг такъв, на който да ми предоставят всичко това. 

Ако не... нуждая се от някой със сайт, по който може да се работи.

0
12/05/2016 12:06:31
elenfich avatar elenfich 3 Точки

Здравейте на всички!

Казвам се Цветелина и за първи път посещaвам курс в SoftUni. Занимавам се с маркетинг, PR и организация на събития, като използвам малкото свободни часове по време на отпуска си по майчинство, за да обогатя знанията си в сферата на Дигиталния маркетинг. Партньор съм в една от големите компании в България, занимаващи се с организацията и популяризацията на музикални събития - може би сте чували за Обичам 90-те и Фестивал на цветовете. В нашата сфера дигиталният маркетинг става все по-определящ за успешната популяризация и продажба на събитията, тъй че...да видим какъв ще е ефектът след този курс :)

Пожелавам успех на всички и ползотворна работа!

1
12/05/2016 14:33:44
Chovechko avatar Chovechko 0 Точки

Здравейте,

казвам се Мария и работя във фирма, която организира изложения за образование и се занимава с дигитален маркетинг на образователни институции. Смятам да работя по един от фирмените сайтове, по които и без това работя www.master-and-more.at.

Не съм съвсем сигурна дали сайтът е подходящ за курса, защото е на немски и съществува вече от доста време. Все пак този е един от най-неразработените ни сайтове и целта е именно да го развием малко. Надявам се да станат нещата smiley

 

Поздрави и успех на всички!

0
TsvetyIlieva avatar TsvetyIlieva 18 Точки

Привет на жадните за знания,

Аз съм Цвети Илиева, маркетингствам във фирма, дистрибутор на специализиран софтуер. От две години, заедно с две мои приятелки дирижираме живота на един общ проект - Фреерия, който има огромна нужда от подобрения в дигиталното си представяне.

Пожелавам на всички успех!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.