Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ihristov22 avatar ihristov22 28 Точки

Работна версия на photoshop?

Здравейте! Искам да попитам относно работната версия на photoshop...коя е най-добре да си изтегля, защото след като изгледах третата лекция от предишните курсове по фотошоп, разбрах, че например нямам Histogram menu, както е във видеото от въпросната трета лекция. Използвам Photoshop CC 2014, затова да попитам по-добре ли е да изтегля версия CS6?

Благодаря предварително!

Тагове:
0
Photoshop
MarinaNakova avatar MarinaNakova 8 Точки

Ами според мен е доста по extended,така че бих ти препоръчала да си изтеглиш CS6. А може ли да попитам откъде гледаш лекциите от предишните курсове за Photoshop, youtube?...и дали случайно знаеш дали ще се качват пак курсовете или ще са абселютно еднакви с миналия курс тоест направо да се гледат от вече качените в youtube ? Благодаря : ) 

4
AntoniaDevetakova avatar AntoniaDevetakova 0 Точки

Привет, аз днес си пуснах старата лекция от миналата година от YouTube  от канала на Софтуни, защото видях, че е сходна с презентацията от първата ни лекция :)  

 

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Общо-взето се движим по старата програма, но планираме две допълнителни теми (Уеб дизайн и GIF анимация), което означава, че ще има размествания в темите спрямо предния курс.

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

CC 2014 е по-нова версия, не знам да има проблем с Histogram панела (ако за това става въпрос). Възможно е менютата да са разместени и да е някъде в подменю, нямам в момента такава версия, за да проверя.

0
ihristov22 avatar ihristov22 28 Точки

Да след като изгледах лекцията за Корекции на изображението се оказа, че просто изгледа на Histogram панела е малко по-различен м/у CC и CS3. Благодаря за разяснението по версиите, защото търгнах да инсталирам CS3 при положение че имам CC. 

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Сакън! Доста неща, за които ще говорим, липсват в CS3. CS6 или нагоре.

1
MilenaV avatar MilenaV 6 Точки

Здравейте, аз работя с CS6 - portable. Имате ли представа дали ще ми свърши работа или е доста по-орязан?

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.