Профил
Loading...
+ Нов въпрос
Matrix avatar Matrix 1089 Точки

Представете блоговете си

Току-що видях, че първата задача от курса "Teamwork and Personal Skills" е да стартираме собствени блогове. Ако искате използвайте тази тема, за да презентирате блоговете си, да ги разглеждаме, коментираме, обсъждаме...

Моят блог се казва - thecodeistrueorfalse.wordpress.com

Надявам се да ви е полезен! Главно го използвам като "тетрадка", в която си записвам и щрихирам разни неща, докато уча... Има и глупости, които съм писал, казал съм си че при първа възможност ще мина да му направя един рефактюринг, най-малкото да си оправя правописните грешки :D

23
Teamwork and Personal Skills
tsonchev avatar tsonchev 38 Точки

Не ми се иска да отварям нова тема, Бихте ли ми казали, до кога е крайният срок за изпращане на линк към блога, защото ми се иска първо да го стегна малко, че от 2 години не съм си писал в него?. 

По край другите домашни и задания да не взема да го изтърва.

0
Matrix avatar Matrix 1089 Точки

Срокът, който е поставен в системата е "01/06/2014 00:00:00"

0
genov1824 avatar genov1824 54 Точки

Здравейте, ето го моето творение не съм го пълнил още с много информаиця, но предполагам ще го запълня след изпита ни. 

Отворен съм към всякакви критики, забележки и препоръки. 

Link

3
LinAdmin avatar LinAdmin 78 Точки

Здравейте,

От няколко дни си мисля, защо авторът на темата не запише всички линкове на споделените блогове в първия пост и да вземе всеки един от нас и да ги добави като линкове в собствения си блог. Нещо като това, което правят всички. Слагат един widget с приятели и слагат линкове.

4
pichowskii avatar pichowskii 37 Точки

Здравейте колеги, на Вашето внимание представям своя блог, където можете да намерите главно безплатни темплейти. 

Link

2
Flyer avatar Flyer 150 Точки

Здравейте. http://unbelt.wordpress.com/ - е блога, в който напоследък споделям ръководства за Windows системна администрация, но там може да намерите и други полезни неща.. надявам се :)

6
JiVeNcE avatar JiVeNcE 21 Точки

Ето го и моят... те първа ще търпи доста промени и актуализации :)   My Blog - Link

1
mihayloff14 avatar mihayloff14 825 Точки

Здравейте,

Вчера се захванах и направих първия си БЛОГ. Тепърва започвам C# Basics курса и смятам да споделям някои задачи от домашните, които ми се струват по-интересни и забавни. Навярно още е рано за блог, но мисля в перспектива. smile

Освен това, наясно съм, а както си личи и от самия блог, не съм много опитен в тази сфера и затова с удоволствие бих приел, и даже бих бил благодарен, за feedback. laughing

Иначе като пръв пост реших да направя малко реклама на университета, а пък и да си спестя обясненията на приятели и роднини относно това къде ще следвам. 

Поздрави.

3
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Последните 2 дни доста се пъплих докато си оправя хостинг и домейна както и да си избера подходяща тема за блога. Та най-накрая вече мога да се похваля и аз с готов блог и вече първи пост в него -> ПОГЛЕДНИ МЕ.

1