Loading...
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Представете блоговете си

Току-що видях, че първата задача от курса "Teamwork and Personal Skills" е да стартираме собствени блогове. Ако искате използвайте тази тема, за да презентирате блоговете си, да ги разглеждаме, коментираме, обсъждаме...

 

Моят блог се казва - thecodeistrueorfalse.wordpress.com


Надявам се да ви е полезен! Главно го използвам като "тетрадка", в която си записвам и щрихирам разни неща, докато уча... Има и глупости, които съм писал, казал съм си че при първа възможност ще мина да му направя един рефактюринг, най-малкото да си оправя правописните грешки :D

23
Teamwork and Personal Skills
Darko avatar Darko 82 Точки

Ето и нещо от мен, Хоме пейджа ще се замени с нещо по интересно когато ми дойде музата и евентуално ще се добавят постове :Д
Хоп

5
LinAdmin avatar LinAdmin 78 Точки

Мислех, че само аз съм си сложил името и фамилията, разделени с точка. Явно не съм единствен: https://oldzhay.saroolu.me

 

 

2
vdoynov avatar vdoynov 40 Точки

www.vitoshacademy.com - поствам различни неща за C#, VBA и общо взето каквото ми харесва.

www.facebook.com/vitoshacademy - можете да ме like-нете, ще ви пратя виртуална бира!

 

5
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Ето какво сътворих снощи.

11
LinAdmin avatar LinAdmin 78 Точки
https://oldzhay.saroolu.me Пиша на испански, но няма как, публиката ми е испано-говоряща. Предстои генерална промяна на дизайна и съдържанието.
5
Masovski avatar Masovski 211 Точки

Masovski.com е моят уебсайт. Предстои да бъде пуснат в най-скоро време, след като му оправя категориите и малко от дизайна.

Статус към 01/06/2014 00:20 - Онлайн. 

3
coaster avatar coaster 412 Точки

Днес малко се позанимавах, <ето> докъде го докарах - нищо особено, но пък от сърце. Ще е интересно ако си поддържаме тези блогове, а не просто да ги правим, за да отбием номера заради домашното.. Заслужава си човек да има такова местенце в интернет :)

17
gudov avatar gudov 274 Точки

Много готино блогче, но ако не съм от форума не бих зацепил, за какви задачи иде реч :) Иначе ще го следя с интерес :p

0
Neytrex avatar Neytrex 35 Точки

Ето го и блогчето ми - www.neytrex.com Може и да оставите някой друг feedback :)

8
bangelova avatar bangelova 48 Точки

Ето го и мойто дети.  smile Малко и неориентирано е засега, но тепърва ще расте.

9
koleto_pz avatar koleto_pz 28 Точки

Доста е съмпъл, но забелязах нещо, което мен лично ме дразни. http://1drv.ms/S6Yyvm Ето снимка да видиш кое е и да прецениш как може да се оправи. footer-тара мисля е ясен.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.