Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Представете блоговете си

Току-що видях, че първата задача от курса "Teamwork and Personal Skills" е да стартираме собствени блогове. Ако искате използвайте тази тема, за да презентирате блоговете си, да ги разглеждаме, коментираме, обсъждаме...

 

Моят блог се казва - thecodeistrueorfalse.wordpress.com


Надявам се да ви е полезен! Главно го използвам като "тетрадка", в която си записвам и щрихирам разни неща, докато уча... Има и глупости, които съм писал, казал съм си че при първа възможност ще мина да му направя един рефактюринг, най-малкото да си оправя правописните грешки :D

23
Teamwork and Personal Skills
sarfaa avatar sarfaa 17 Точки

Ето го моят блог adutev.com нахвърлял съм няколко решения на задачки, малко лирични отклонения и разни експерименти с тялото ми.

1
Kibork avatar Kibork 87 Точки

Ето: http://dbonev.com направих го преди няколко дни. Първият ми блог е ще се радвам на съвети.

2
nikolay.dimov83 avatar nikolay.dimov83 143 Точки

Здравейте,

Току що завърших първата си сериозна статия в блога - ще се радвам на вашите коментари и препоръки:

https://nikolaydimov83.wordpress.com/

 

Предварително ви Благодаря!

1
anton_cholakov avatar anton_cholakov 88 Точки

Клик - за сега толкова.. покрай тежкия месец май, нямаше как да отделя време за нещо повече от wordpress template и 2 малки статийки, но след като ми мине изпита ще си направя нещо стабилно :)

1
Nicky89 avatar Nicky89 15 Точки

Здравейте,

Нещо си затрих емайл-а за безплатния хостинг, как да си регистрирам за него?

0
borislavml avatar borislavml 368 Точки

Измъчих се с тоя wordpress. Верно е много красив и прочие, ама най-прости неща ти отнемат сумати време да откриеш как се правят. Както и да е, ще го науча рано или късно. Ето какво успях да сътворя в последния момент . линк Смятам за напред да публикувам поне един път седмично. 

3
Devilchild656 avatar Devilchild656 48 Точки

Не е нещо специално , но ето го и моят

1
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Ето го и моят блог:

https://slavigeorgiev.wordpress.com/

Нито изглежда кой знае какво, нито има нещо полезно вътре, но предстои работа по него! laughing

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.