Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Tech module - виждате ли вече курсовете

Здравейте,

Правих едни рокади, прехвърляния на такси и презаписвания и не съм сигурен дали съм записан в Tech module. Някой вижда ли вече първия курс от Тех модула в програмата си?

0
Въпроси за SoftUni
ledze91 avatar ledze91 1 Точки

Аз също не виждам избор за записване на група по този модул..

0
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Здравей!

Като влезеш в профила си има една схема с различните модули. В момента в който си платих за TechModule и той веднага ми светна в оранжево. До преди това ми светеше само Programing basics, a сега ми светят и 2-те. Може би това ще ти послужи за ориентир дали си записан.

Поздрави.

1
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Аз имах предвид да се е появил Programming Fundamentals или там както се води (този, който пак е като basics) в таба Софтуерно инженерство. Там където са виждат активините и неактивните курсове и където като кликнеш се отваря самия курс с темите в него.

0
12/05/2016 13:37:05
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Като отвориш обучения има TECHNOLOGIES FUNDAMENTALS, но към него няма курсове все още, а към другите от PROFESSIONAL MODULES има активни курсове. Това не означава, че не си се записал успешно за Tech модула. И при мен няма активни курсове, но предполагам ще качат нещо за първия курс до края на седмицата.

Когато се появи първият курс, ако нямаш опция да качваш домашни (ако в курса има домашни), тогава ще означава, че не си се записал успешно. Отиваш на рецепция и ще оправят объркването, ако има такова.

0
12/05/2016 14:11:41
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Да, благодаря! Интересуваше ме дали другите го виждат, защото вече е 13.05 и очаквах да е излезнало и се осъмних, че има проблем при мен. Благодаря за отговора!

0
13/05/2016 08:41:40
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Прав е колегата. Влез в профила си и виж дали това, което си записал е в оранжево. 

И аз правих рокади, но първия курс не го виждам все още. Предполагам, че скоро ще го качат в сайта. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.