Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Runnaway avatar Runnaway 5 Точки

Здрав код в здраво тяло! Как да имаме повече енергия, да бъдем по-продуктивни и по-щастливи?

Моят опит показва, че продуктивността се повишава, когато сме се погрижили и за тялото си (посредством движение, добро хранене и подходяща почивка), а не само с четене на книги/лекции и писане на код. 

Римляните са казали: "Здрав дух в здраво тяло!" 

За целта отварям тази тема, в която може да пишете, ако имате въпроси, свързани с обездвижване, недобро хранене или производните фитнес-теми. 

 

Поздрави, 

Един здрав бъдещ програмист! :) 

22
Общи приказки 01/09/2016 16:55:28
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Здравейте на всички ентусиасти.

След като вчера присъствах на семинара на колегата Георги се замислих,че трябва да променя още нещо и искам да присъствам на тези срещи ,но съм на лекции и упражнения до 18 часа.

Предлагам да се направят срещите към 18 или 18 и малко за да могат хората,който сме на упражнения да можем да присъстваме.

0
Ivvelichkova avatar Ivvelichkova 7 Точки

Четейки по-предните постове се замислих,че всъшност от както започнах да чета по толкова много и да "седя" ..ставайки от пс-то виждам цифри и ми е все едно кой какво ми говори,тогава преустанових и тренировките.Иначе ми избива на депресия и агресия,сега ще преустановя и храненето,била съм на режим и той няма да отнеме кой знае колко от ежедневието стига да знаеш какво да ядеш и по колко,така че да не е малко и да не е много,Иначе казано има предостатъчно сайтове и хора,които да ви насочват,когато решите да имате режим.Тук просто всеки може да каже как точно физически и психически разпуска,а може би и как се грижи за себе си. 
Аз също тренирам сутрин(защото е по-хладно),а познавам хора,които от години го правят и си работят активно през останалата част от деня.Въпрос на избор и правилна информация.Мое лично мнение... :)

0
Runnaway avatar Runnaway 5 Точки

Местим срещата в 18:00, за да може колегите от Тех Модула да се присъединят след упражнението си.

Срещата ще бъде в Game Bar-a всеки понеделник/сряда/петък.

Ако ме търсите и не можете да ме намерите: https://www.facebook.com/Runnaway7

0
Runnaway avatar Runnaway 5 Точки

Благодаря на всички, които присъстваха на моите сутрешни тренировки, загрявки и workshop-и по време на СофтУни Camp 2016 в Хисаря. 

Това е темата, в която можете да задавате въпроси, ако имате желание. 

Успешна седмица на всички!

2
KostadinKotevski avatar KostadinKotevski 24 Точки

2 пъти седмичо тенис рано сутрин +2 пъти седмично фитнес. 
Преди тренирах волейбол 3-5 пъти седмично признавам липсава ми колективният спорт! Но открих че ако тренира всеки ден човек за удоволсвие по време в което на него му е удобно продуктивността на мен лично се качи значително! 

Поздрави

0
Runnaway avatar Runnaway 5 Точки

Защото енергията ти е висока, тъй като тялото/мускулите ти са активни.

Благодаря за споделеното мнение!

Оставам на разположение, ако имаш въпроси, свързани с храненето и тренировките.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.