Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Pokata avatar Pokata 13 Точки

Резултати

Имате ли вече резултати от изпита на (15.05)? Тъй като един от колегите каза, че вече има оценка.

Тагове:
2
QA Fundamentals
hrdimitrov avatar hrdimitrov 2 Точки

На мен ми излязоха резултатите също.

0
Pokata avatar Pokata 13 Точки

Странно защо аз нямам все още. Имам единствено коментар.

0
hrdimitrov avatar hrdimitrov 2 Точки

И на мен първо ми излезе само коментар после се появи и оценката :)

1
JuliaS avatar JuliaS 32 Точки

И при мен има оценка, както и кредити с проценти, което ми се стори много забавно. :) Имам 2.6666 кредита от тоя курс :D

0
Blagoy avatar Blagoy 0 Точки

На мен ми пише - Невзет и си седят точките само от отборния проект? При някого друг да е така?

 

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Всеки има някакъв коментар в профила, било то и минимален. До колкото виждам твоя - не си предоставил линк към jira-та или каквото си ползвал.

0
Delyana avatar Delyana 0 Точки

И на мен ми пише така - Невзет?

0
Blagoy avatar Blagoy 0 Точки

Ами пратил съм username & password към JIRA във архивиран файл(.rar) при проверка на домашните ми пише следното - 

Retake Exam 15/05/2016 17:05:00 Статус - Предадено 

 

 

0
Pokata avatar Pokata 13 Точки

Май трябва да изчакаме @Royal да отговори какво се случва.

0
Bogdan1899 avatar Bogdan1899 50 Точки

Здравейте, колеги!

Към оценката на изпита получих следния коментар "Намерените бъгове са добре описани постъпково, но липсват описания. Ясни заглавия.". Ще съм благодарен някой от проверяващите да ми обясни при положение, че бъговете са добре описани на кое точно липсват описания?

Поздрави.

5
Pokata avatar Pokata 13 Точки

Аз също чакам отговор. Защотото май са проверявани през пръсти

2
JuliaS avatar JuliaS 32 Точки

При мен пише че бъговете са адресирани до правилните хора, но не са рапределени по тип. Уж гледах подготовката, но къде е трябвало да посочваме, че например това е security bug? След като е насочен към дивелъпъра, не е ли ясно че бъга е или секюрити, или функционален? В моя случай грешката явно си е в моя телевизор, ама поне да ми стане ясно къде съм сбъркала...

1
krismy avatar krismy 5 Точки

И моят отговор е същият. И аз очаквам обяснение....

Интересното е, че на първия изпит bug-овете ми бяха структурирани по същия начин, а нямах подобен коментар. Даже пишеше, че изпитът е добре направен.

2
30/05/2016 13:45:34
jorkata88 avatar jorkata88 4 Точки

Аз също имам само коментар който го виждам и при други колеги, но въпроса ми е ако е по ниска оценката ще е видя ли и каде трябва да излезне . :) 

0
Debss avatar Debss 17 Точки

Реално оценка няма да видиш. По принцип изписва само точките, в случай, че са по-малко от предходното ти явяване на изпит.

0
krismy avatar krismy 5 Точки

И все пак няма ли някой да отговори на въпросите на хората? Обратната връзка е нещо хубаво...

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.