Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

hwfbcisod avatar hwfbcisod 80 Точки

Въпрос относно приема в СофтУни

Добър вечер! До колкото успях да разбера от учебния ни план, след изпита по Programming Basics, ще имам възможност да се запиша за следващия курс - Tech Module. До колкото разбрах от сайта, въпросният курс започва през Май 2017. Искам да попитам, ако това наистина е така, ще имам ли възможност да се обучавам в някой от другите курсове без да съм преминал през Tech Module?

 

Тагове:
1
Programming Basics 30/05/2016 22:41:16
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки
Best Answer

Нов старт на курса започва Септември месец.Напиши кога ти е изпита ако е сега няма да има проблем да се запишеш Септември.

0
hwfbcisod avatar hwfbcisod 80 Точки

Изпита ще се проведе на 17 Юли, предполагам че няма да има проблем да се запиша за септемврийския курс в такъв случай. Благодаря за информацията, явно съм се объркал.

1
30/05/2016 22:55:49
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте,

Новия Tech модул започва към средата на Септември и няма да имате толкова много време между курсовете. :)
От къде получихте информацията, че ще започне през май 2017?

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.