Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

[Homework][Technical Issue] Грешка при зареждането на сървъра на Battleships

Здравейте, 

Тръгнах да правя домашното Battleships. Изтеглих проекта и като го стартирам ми отваря началната страница. След това обаче като дам на API, да видя заявките, Хром ми дава следната грешка:

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.

<Error>

<Message>

No HTTP resource was found that matches the request URI 'http://localhost:62858/Help'.

</Message>

<MessageDetail>

No type was found that matches the controller named 'Help'.

</MessageDetail>

</Error>

 

Опитах през Интернет експлорър и пак ми дава грешка. Разрових в Гугъл, има го този проблем, но не намерих обяснение. Опитах да ребилдна проекта, но това не помогна. Моля ако някой се е сблъсквал, да сподели.

0
C# Web Services & Cloud 23/08/2015 00:12:05
Dominik avatar Dominik 82 Точки

Здравейте и от мен,

Ще ползвам твоята тема за да споделя и на мен каква грешка ми хвърля (получава се при опит да стартирам проекта)

 

Целият следобед си изгубих в опити да я оправя, намерих доста теми в нета с подобна грешка опитах предложените решения, но не помогнаха.. Ако някой се е сблъсквал вече и е намерил решение бих се радвал да го сподели.

 

0
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Изглежда сякаш някой друг процес ползва този порт. Пробвай да смениш порта на проекта от Properties > Web > Project URL на друг.

1
23/08/2015 04:46:26
Dominik avatar Dominik 82 Точки

Странно никъде не го показваше като зает, но след като го промених на друг свободен порт взе та запали :). 

Благодаря

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.