Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

[Помощ] Array Slider from Advanced C# Exam 19 July 2015

Някой може ли да ми каже, защо като сложа този код в judge-a http://pastebin.com/LReK3VFK и ми дава тази грешка: 

Compiled file is missing. Compiler output: C:\Windows\TEMP\tmp8DE4.tmp(38,40): error CS0246: The type or namespace name 'BigInteger' could not be found (are you missing a using directive or an assembly reference?)
C:\Windows\TEMP\tmp8DE4.tmp(38,94): error CS0246: The type or namespace name 'BigInteger' could not be found (are you missing a using directive or an assembly reference?)

 

0
C# Advanced 09/10/2015 15:47:18
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Защото нямаш using към библиотеката, в която е BigInteger. Този код не само в джъдж но и при теб не би трябвало да тръгне.

0
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

по принцип си прав ама видях, че става с този код в judga иреших да го пробвам. трябва да добавя using Numerals ли? 

0
st34su avatar st34su 1 Точки

За Visual Studio 2015

Right-click на проекта в Solution Explorer-а. Add -> Reference -> Assemblies -> Framework и слагаш една отметка на System.Numerics ;)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.