Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mishomihaylov avatar mishomihaylov 67 Точки

Оценяване и резултати от изпита по ООП на 20.12.2015г ?

Здравейте! 
Вярвам, че с нетърпени всички очакваме този въпрос и отговор :). Кога може да очакваме пълните резултати от изпита?
И също бих желал, да попитам как точно ще се оценяват нашите решения и какво точно ще се гледа. Ще се гледа ли Coupling и Cohesion? Едно от условията беше за Coupling, но по това, което разбирам, то беше за точно определена част от програмата ( в случая с вечерния изпит, да може групата да има какъвто иска ефект и тип атака).

Peace :)

Тагове:
0
C# OOP Basics
NedNikolov avatar NedNikolov 45 Точки

Здравейте, понеже не желая да създавам нова тема, желая да попитам кога ще има поправка по ООП, дали ще е след като излязат резултатите или след края на нивото, защото четох тема от 2014 година и там се казва, че поправката е била след края на нивото. 

Благодаря предварително.

1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Винаги е след края на нивото.

2
wayne354 avatar wayne354 9 Точки

резултати от изпита тези дни ли ще има? 

6
mbencheva avatar mbencheva 52 Точки

и аз това се чудя, цял ден цъкам на рефреш-а, ако някой има инфо кога евентуално да очакваме резултати, нека плс. да пише, че ако е след седмица...

8
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Мисля, че ще успеем да извадим резултати до края на работния ден.

15
mbencheva avatar mbencheva 52 Точки

Вече има точки от изпита

0
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Хм, а при мен не...

4
mbencheva avatar mbencheva 52 Точки

да не би само за сутрешния изпит да са пуснали.. - нямам идея:-(

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Пуснал съм само точките от изпита (ръчната проверка). Няма още оценки в смисъла на оценки. За да си видите точки трябва да експанднете от ляво курса. Утре и оценките :)

4
exploitx avatar exploitx 71 Точки

Точките, които ги пише са от ръчната проверка(200 точки) така ли ?

 

2
wayne354 avatar wayne354 9 Точки

Само аз ли не виждам никакви точки?

1
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Един последен въпрос :)

300 ли е максимума от точки на изпита?

В смисъл 100 от джъджа и 200 от ръчната проверка и това кето виждаме е сбора от двете?

1
12/01/2016 20:29:45
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

И аз в началото не ги видях:

ООП - изпит - 20 декември 2015: 212

в моя случай 212

-1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Точките от ръчна проверка са максимум 200 плюс още 20 бонус за евенти или друга функционалност/подход, която проверяващият е сметнал за добра и извън рамките на предвидената, т.е. 220. Плюс 100 от джъдж до максимум 320.

2
NedNikolov avatar NedNikolov 45 Точки

Здравейте, въпроса ми е, тези бонус точки, ако даден човек не си е взел ООП от първия път и ще ходи на поправка зачитат ли се там, примерно точки от екипен проект и от домашни или важат само за първия изпит и после на поправката ги няма?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей,

Зачитат се за поправката с твоя випуск. За останалите се счита 100% от точките за изпит като оценка.

1
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

А точки трябва ли да видя? защото виждам само коментар?

Поздрави ;)

0
12/01/2016 19:53:27
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.