Loading...
mishomihaylov avatar mishomihaylov 67 Точки

Оценяване и резултати от изпита по ООП на 20.12.2015г ?

Здравейте! 
Вярвам, че с нетърпени всички очакваме този въпрос и отговор :). Кога може да очакваме пълните резултати от изпита?
И също бих желал, да попитам как точно ще се оценяват нашите решения и какво точно ще се гледа. Ще се гледа ли Coupling и Cohesion? Едно от условията беше за Coupling, но по това, което разбирам, то беше за точно определена част от програмата ( в случая с вечерния изпит, да може групата да има какъвто иска ефект и тип атака).

Peace :)

Тагове:
0
C# OOP Basics
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки
Best Answer

Здравей,

Ще се оценява архитектурата на кода, в това число правилно разделяне по неймспейси; правилното използване на принципите на ООП - наследяване, абстракция, полиморфизъм, енкапсулация, както и обработването на данни, съответно хвърлянето и хващането на изключения; strong cohesion и loose coupling. Общо взето всички задължителни теми от курса :)

Оптимистичният вариант е резултатите да излязат около 9-11 януари. Но има вероятност и да се забавят с малко заради обема изпити, които трябва да се проверят (600) респективно и почивните дни, които наближават.

Поздрави,

Иван

 

7
mishomihaylov avatar mishomihaylov 67 Точки

Благодаря за информацията! :)

0
G.nikolovv avatar G.nikolovv 5 Точки

А кога ще има поправка?

0
Annie avatar Annie 89 Точки

Аз получих информация, че след изпита на 7-ми февруари следва една седмица за подготовка за поправителната сесия и след това една седмица самата поправителна сесия.

4
NedNikolov avatar NedNikolov 45 Точки

Здравейте, понеже не желая да създавам нова тема, желая да попитам кога ще има поправка по ООП, дали ще е след като излязат резултатите или след края на нивото, защото четох тема от 2014 година и там се казва, че поправката е била след края на нивото. 

Благодаря предварително.

1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Винаги е след края на нивото.

2
wayne354 avatar wayne354 9 Точки

резултати от изпита тези дни ли ще има? 

6
mbencheva avatar mbencheva 52 Точки

и аз това се чудя, цял ден цъкам на рефреш-а, ако някой има инфо кога евентуално да очакваме резултати, нека плс. да пише, че ако е след седмица...

8
exploitx avatar exploitx 71 Точки

Резултат имам в профилът си, обаче искам да попитам точките, които са написани под графата "Резултати от изпити" за целия изпит ли са?

По точно питам дали точките под графата "Резултати от изпити" са от възможните 200 точки или са за целия изпит(300 точки).

3
tilchev92 avatar tilchev92 Trainer 128 Точки

И мен това ме интересува.. капчица надежда :D

0
iliyan.vangelov avatar iliyan.vangelov 57 Точки

цък
 

RoYaL го е казал малко по- нагоре.

т.е. това са точките дадени само от ръчната проверка. Има и рецензия (като цъкнете върху тях).

2
12/01/2016 20:42:16
tilchev92 avatar tilchev92 Trainer 128 Точки

Не виждам къде го е казал, но ще се доверя. За рецензията ясно. Благодаря за отговора.

0
Tanyaa avatar Tanyaa 0 Точки

Здравейте,

Бих искала да попитам относно оценяването.На изпита качих решението на задачата в zip  file и сега на коментар за резултата от изпита пише проекта е празен а проекта си е качен.Като го качих проекта ми пишеше само грешка при компилация и че е качен.Немога да разбера какво означава проекта е празен?

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Свали го и провери дали всичко е наред. Ако е наред пиши на мейла на СофтУни за проблема, предполагам ще вземат отношение.

В Judge отваряш изпита - там ще видиш твоите събмити - кликваш на "Детайли" срещу събмита, който искаш да провериш и след това най-отдолу имаш бутонче - Download binary file, който ще ти свали предадения архив.

ПС. Имай в предвид, че се проверява последния качен събмит - тоест провери него.

1
13/01/2016 09:56:16
Tanyaa avatar Tanyaa 0 Точки

Благодаря.

0
bacuty avatar bacuty 55 Точки

Аз имам и оценка вече :)!

0
p.yordanov avatar p.yordanov 51 Точки

Здравейте,

Ще използвам тази тема, за да не отварям друга.

Явих се на този изпит, за да повиша оценката си, макар че съм от друг випуск. Справих се по-добре от колкото, когато карах изпита с моя випуск(изкарах повече точки), но оценката ми е значително по-ниска от предната. Някой от проверящите/екипа може ли да ми обясни защо се получи така?

1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Най-вероятно заради общото ниво на представяне.

1
p.yordanov avatar p.yordanov 51 Точки

А моите резултати не се ли съпоставят с тези на хората от моя випуск или аз съм в грешка ?

0
g_popov avatar g_popov 15 Точки

Вече писах през формата на контакти, но тъй като колегата е повдигнал въпроса, ще пиша и тук. Аз също съм от предишен випуск и при мен има подобен проблем. Имам 200 точки от ръчно оценяване и 70 от judge, а общите ми точки са 72,20. Според мен са извадени 20 точки заради липсващи домашни и екипен проект за текущата инстанция на курса (нормално е да са  0, тъй като съм от друг випуск). Имах същия проблем като се явявах с друг випуск на КПК, писах на екипа и ми коригираха оценката.

0
13/01/2016 15:11:56
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.