Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

chobanovv avatar chobanovv 4 Точки

Tech Module - Дата и цена

Здравейте, никъде не намирам официална информация с дата на започването на Tech Module-а и каква ще бъде цената на онлайн обучението. Ще ми бъде от полза, ако получа малко разяснение по въпроса, тъй като трябва да си направя плановете от по- рано.

Благодаря ! 

Тагове:
0
Programming Basics
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки
Best Answer

Tук са описани цените на всички модули - https://softuni.bg/plans
Tech Module присъствено цената е 360 лв, а за онлайн - 180лв. Този модул ще започне на 16-ти май, като таксата трябва да се внесе до 12-ти май.

0
vpl2001 avatar vpl2001 54 Точки

Здравейте! Понеже тъкмо темата е за TECH MODULE - де факто като сме присъствено FUNDAMENTALS MARCH 2016, изкарали сме JAVA FUNDAMENTALS /успех на изпита на всички!/ и сме платили 430 лева за FUNDAMENTALS - сега избирайки TECH MODULE / това нововъведение е СУПЕР за да видим всичко от всички страни/ сме го платили всъщност и него, нали така? Благодаря за евентуалния отговор.

0
bruskov3 avatar bruskov3 1 Точки

А случайно някаква информация за точната дата или поне горе-долу за септемврийския прием? 

1
13/04/2016 14:20:46
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

И мен това ме интересува септември кога би била дадата за започване на Tech-Module.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Незнам точната дата колеги, ама по добре е да влезем сега в този Tech-Module,защо е нужно да губим 5 месеца.

Успех на изпита.

0
13/04/2016 20:00:09
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Съгласен съм с теб borislav9212 ,но причините могат да бъдат много най-вече финансови

1
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Това си е сериозна причина, и аз имам този проблем, предполагам и повечето от останалите колеги са в това положение. Но, това не трябва да е причина да се отказваш, намираш някакъв изход, търсиш назаем за да платиш изпита, почваш някаква скапана работа и като се прибереш уморен вместо да спиш кодиш, няма друг начин, всичко в този живот се постига с много труд и много усилия. И най-важното е никога да не се отказваш, това е ключа към успеха!

3
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Аз за отказване не съм си го и помислял borislav9212.Напълно съм съгласен с теб а и съм мотивиран на 110 %,поради много причини.Поздрави и успех на изпита

1
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Това са два съвсем различни курса и на две съвсем различни теми. Много силно се съмнявам, техническият модул да се включва в цената.

0
14/04/2016 01:55:09
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

До колкото разбрах ти си от Fundamental level по старата програма, според мен щом си платил, сега не е нужно да плащаш за Tech Module и двете са еднакво ниво " първо ". А за " второ " ниво Professional Modules трябва да си платиш отделно.

1
vpl2001 avatar vpl2001 54 Точки

Да и аз така мисля! Ще видим след изпита по JAVA как ще са организационно нещата - все пак 3.0 тепърва стартира и още се доуточняват детйли.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.