Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Имам един въпрос на Coding 101 получаваме ли кредити и оценка или този изпит е само за прием?

И още един въпрос това с бонусите като предаване на домашни в judge ходене на всички събирания на ментора ще се имат ли в предвид или вече не важат ?

 

Ако се дават кредити и оценки за coding 101 кога би имало отново изпит?

0
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Мисля че Coding 101 е само за прием, а кредити дава programming basic

2
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Благодаря за отговора!

Ако е така няма да има смисъл да ходя на поправка на coding 101 където имам 450/600 защото дне изкарах 450/500

0
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

И все пак изчакай някой колега да потвърди това, което написах за всеки случай, За да не съм се объркал и да не те подведа без да искам.

За мен е логично Кодинга, който стана приемен изпит да не дава кредити, а programming basic ,който е първи от Tech модула, той да дава, но знае ли човек

Изчакай и други мнения за всеки случай.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

А някой има ли представа как стоят нещата за сертификатите. Знам че трябва да имаш оценка над 5. Колко сертификата можеш да изкараш общо? Три ли са:

  1. Programming Basics
  2. Tech Module
  3. Professional Modules
0
Thenis avatar Thenis 219 Точки

Може и повече ако се запишеш в незадължителни курсове.

1
stela.iv avatar stela.iv 115 Точки

Колеги, един приятел(от мартенската група) вчера, на Coding101 бая се беше притеснил, като за първи изпит и почти нищо не успя да направи. Някой има ли инфо, дали ще имат втори шанс скоро, или чак септември?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.