Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Gopeto avatar Gopeto 3 Точки

Срок за решаване на домашните в Judge-a

Здравейте,
онлайн студент съм. В момента карам курса C# Advance и, тъй като домашните се предават в Judge-a исках да знам дали има срок за предаване? Тези, който сме онлайн, предполагам имат работа и не винаги разполагат с достатъчно свободно време да пишат домашните. Става въпрос дали ако ги пишем с някакво закъснение ще има спирачка за явяване на изпит. Понеже имам седмици, в който съм доста зает и такива, в който имам достатъчно свободно време да обърна внимание на повечко лекции. Смятам, че дори и домашните да се пишат до една седмица преди изпита това по никакъв начин няма да значи, че дадения студент не се е упражнявал или е пренебрегвал занятията. Все пак е важно до края, преди изпита да си упражнил целия материал и покажеш това на изпита.

2
C# Advanced
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Здравей,

В една лекция споменаха че срокът е до края на целия курс. И да не ги пишеш изобщо на изпит пак ще си идеш, няма да ти дадът само %-те от домашните работи,

0
aruseva avatar aruseva 29 Точки

На една лекция не казаха ли, че срока за всяка тема  ще е седмица и половина?

Т.к. всеки можел в последната седмица да пейстне всички задачи.....

2
Gopeto avatar Gopeto 3 Точки

Това за срок от седмица и половина и аз го бях чул. Беше ми интересно, какво се случва ако закъснееш. Сега се сетих, че сигурно няма да има проблем, но няма да вземеш допълнително точки за оценката. Никъде обаче не чух какъв ще е процента за създаване на оценката от курса. Преди оценката от изпита за онлайн студенти беше 100 %. Сега така ли е ?

0
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Иван ясно го е казал. Дата на предаване на упражнения - преди изпита. Оценка = 75% изпит + 10% упражнения в джъдж + 10 % екипен проект + 5% лаб + бонуси от форума.

1
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Оценката която се формираше от 100% за онлайн студентите е само за Programming Basics.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.