Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

WifiAvivi avatar WifiAvivi 151 Точки

Unidentified network - No Internet Access

Когато съм в зала на СофтУни не мога да се свържа към интернет през Local Area Connection. Въпреки това, имам интернет през wireless-а. Предстои ми изпит и предпотичам да съм на кабелен, затова ако може малко help. С windows 7 съм. При тест ipconfig/all не ми изпиза адрес на Default Gateway.

Какъв може да е проблема?

 

 

0
Предложения и проблеми 09/07/2016 21:07:08
delian1914 avatar delian1914 99 Точки

Да разбирам ли, че никой няма проблем със свързването с мрежата и проблемът е в моят“ телевизор“?

 

0
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

И аз не успях да се свържа преди няколко дни. За първи път носих този лап топ в университета, но другаде съм нямал такива проблеми. Трябваше ми само за защита на проект затова се вързах набързо към телефона. Надявам се другия път да успея да се свържа нормално.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.