Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Getsov avatar Getsov 7 Точки

Грешна програма ? Programming Fundamentals - Extended - януари 2017

Здравейте, сравнявам програмите на двата курса, за да избера коя ще ми е по-подходяща, но виждам, че в разширената група е грешна програмата. В официалния имейл се казва, че лекциите са всеки вторник, а упражненията са събота и неделя. В програмата тук, са смесени лекциите и упражненията, т.е. присъстват и упражнения във вторник и лекции събота/неделя ? Фундаментално важно ми е кога са лекциите и кога упражненията, за това искам да знам дали има грешка или не?

https://softuni.bg/trainings/1568/programming-fundamentals-exended-january-2017

0
Fundamentals Module 14/01/2017 15:19:41
Javorov1103 avatar Javorov1103 12 Точки

И аз бях много изненадан. не знаех че като избера extended групата, изпита ще е чак края на април, Това означава ли че следващия курс Software Technologies, за нас ще се отложи във времето съответно и цялостното ни обучение? Наистина съм много объркан и не знам какво да си мисля, Преди месец си писах мейли с администрацията, но там никъде нс поменаха за, такава драстична разлика в продължителността на курса за двете групи.

0
bedamusa avatar bedamusa 8 Точки

Това, че не сте гледали линковете от мейлите не извинява никого - там конкретно е описано кога започва и кога свършва курса като дати. Оисано е, че за да се продължи с професионалното развитие трябва да имате изкарано успешно с оценка над 3.00 Programming Fundamentals и се оказва, че не е задължително изкарването на Software Technologies за да се продължи (поправете ме ако греша). Това бе и причината да запиша разширения курс защото ще имам много повече време да затвърдя основните си знания и няма да мина нещата на бегом, но това си е мое мнение и не задължавам никого с него. Software Technologies винаги може да си го изкарате за себе си като прегледате лекциите и решите задачите това, че не сте минали изпит по дисциплината не вярвам да ви направи по-слаби програмисти.

0
15/01/2017 12:57:01
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.