Loading...
kolioi avatar kolioi 641 Точки

Временно можеш да използваш телевизор вместо монитор.

-1
dmaknev avatar dmaknev 49 Точки

Майтапиш се, нали; ) Наистина ли си помисли, че е възможно да имам телевизор, който може да се ползва за монитор и да не се сетя да го направя? (всъщност нямам никакъв телевизор, защото не изпитвам потребност да гледам телевизия, а още по-малко пък имам излишни пари за глупости...)

0
kolioi avatar kolioi 641 Точки

Твоя работа.

На мен досега два пъти ми е изгарял монитора и временно съм се оправял така.

0
dmaknev avatar dmaknev 49 Точки

Колега, продължавам да не схващам логиката ти... "Твоя работа." е израз който би следвало да използваш, ако ти бах казал че имам телевизор, който е подходящ за целта, но аз по някаква причина не желая да го ползвам и за монитор. Но аз въобще не казах това. Та коя част от "нямам нито телевизор, нито монитор" не е ясна не мога да разбера :P

Освен да ми предлагаш да си купя телевизор? Но всъщност те са значително по-скъпи, поне тези които стават за монитори. А аз в момента имам бюджет от 4.06 лева до края на седмицата и по принцип 50-100 за месец ми е бюджета за сметки и храна... Та колко от тях ми предлагаш да отделя за телевизор? Да не говорим че един стар TV би ми вдигнал сметката за ток поне с 30-40 лева, ако сметките ми са верни... А толкова струват най-евтините плоски монитори. Т.е. избиват се само за месец от разликата в консумацията на електричество, но като ги нямам тези 30-40 лева налични, няма как да си взема... А лекциите си вървят...

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.