Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alex2208 avatar alex2208 0 Точки

"C# основи на програмирането" изпит на 16-17.12

1. Бих искал да питам дали на изпита задачите ще се оценяват от Judge или от хора? Проблема е, че преди малко на задача Concatenate Data Judge системата ми даде 0 точки, понеже бях изтървал запетая и точка на изречението, но иначе кода ми е верен.

2.  На задача като тази "да се напише конзолна програма, която въвежда цяло число „a“ и
пресмята лицето на квадрат със страна „a"", пише само да се напише едно число и да се изведе друго, но в показаното решение показва, че трябва преди първото число да има текст "a="  и "Square=". Понеже не го пише в условието, ще ни бъдат ли отнети точки, ако нямаме тези текстове, а просто пишем избрано число в конзолата и извежда сътоветното число, което трябва?

Тагове:
0
Предложения и проблеми 17/10/2017 21:02:33
alex2208:
Получен отговор
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Изпита ще е в Judge и правиш изхода както е описано в условието.На всяка задача имаш нулеви тестове и ако имаш правописни грешки или даваш различен изход там можеш да ги видиш 

0
17/10/2017 20:57:22
alex2208 avatar alex2208 0 Точки

Тоест ще можем да ползваме Judge, както през останалото време, като си пускаме домашното?

0
TonyBlaze avatar TonyBlaze 1 Точки

Да, точно така. Не смятам, че е кой знае колко голям проблем. В други софтуерни програми за инжинери се използва същата система на изпити. Отделно, когато стингнем уеб модул, то смятам, че тогава ще се оценя ръчно, тъй като може да се ползват много похвати за един и същи резултат.

 

Поздрави!
 

0
alex2208 avatar alex2208 0 Точки

Съвсем не е проблем, разбира се! Мерси за отговорите.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.