Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Josax59 avatar Josax59 18 Точки

Обучение в SoftUni

Здравейте, може ли да ми кажете какви са предимствата да се запишеш за обучение в Tech Module и Professional Modules чрез заплащане на сумата, като всъшност може да гледаш всичко безплатно, просто от минали издания на курсовете?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Josax59 avatar Josax59 18 Точки

Благодаря за отговора, прав си. Но от голяма част от описаните от теб неща не мога да се възползвам, защото мога само онлайн да се запиша, нямам възможност присъствено.

0
22/12/2017 23:26:25
KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки

То и затова Наков винаги препоръчва присъственият вариант. Не само защото е 60 лв. по-скъпо. Може би най-добрият плюс за онлайн студентите е кариерния център, защото ако ти намерят работа, ще можеш да напуснеш сегашната и да се занимаваш и развиваш истински с програмиране.

0
shady_obeyd avatar shady_obeyd 50 Точки

И аз съм онлайн, тъй като нямам възможност да се преместя в София. В момента съм в края на Tech Module и ползите за доста, въпреки, че съм онлайн. Във фейсбук групите комуникираш с колеги, дори се спреятелих с някои от тях. И най-важното - дори и онлайн студентите работят по групови проекти. Да не говорим, че може да се възползваш от кариерния център.

0
Josax59 avatar Josax59 18 Точки

Благодаря много! Много обнадеждаващо е да разбера, че и онлайн курсистите работят в групови проекти и имат възможността с кариерният център!laugh

Може ли да ми разясните къде мога да науча повече за този кариерен център, защото за пръв път чувам за тази възможност. Тя само за учениците онлайн ли е?

0
KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки

Тук можеш да прочетеш повече за кариерния център и с какво помага.

И да, кариерният център е на разположение и на онлайн обучаващите се.

0
23/12/2017 02:02:48
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.