Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

outlaw avatar outlaw 8 Точки

Javascript Fundamentals [Judge] Въпрос относно практикуването на задачите в Judge

Здравейте, състуденти!

За много години на всички! Да сте живи и здрави и все тъй упорито да кодите! :) Имам едно въпросче за Judge. Забелязах, че от момента на започването на JS Fundamentals, състезанието е отворено само за участие - практика няма. Ако решим да напреднем малко с материала как бихме могли, понеже аз лично сам за себе си видях, че е в пъти по-добре да си по-напреднал, отколкото по-изостанал???

Благодаря предварително! :)

1
JavaScript Fundamentals
ioannah avatar ioannah 18 Точки

Аз не съм в курса, но защо ми излиза компийт? Наскоро ли е започнал или ? Понеже си мислех че е от 1ви януари.. :Д

0
outlaw avatar outlaw 8 Точки

Да, колежке JS Core започна на 15 януари, но защо виждаш Compete - не знам. Вероятно всички потребители виждат Compete, без значение дали са записани. Не съм сигурен дали е така, предполагам просто. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.