Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Yordanov93 avatar Yordanov93 0 Точки

Покупка на лаптоп за работа с ''CAD'' програми.

Здравейте, предстои ми покупка на лаптоп и ще ми трябва вашето мнение.Имам нужда от наистина добър лаптоп за работа с ''CAD" програми, а  именно с ''AutoCAD'', с която програма  ще се работи  предимно  в ''3D'' .Имам две предложения, на които съм се спрял и очаквам вашето мнение.
 
https://www.kasa.cz/notebook-hp-pavilion-power-17-ab305nc-2pr99ea-bcm-cerny-nahradni-obal-silne-deformovany-obal-2990001284/

https://www.euronics.cz/notebook-hp-probook-470-g5-stribrny-hpp3ca00es/p454558/

Очаквам вашето мнение.

Тагове:
0
Хардуер
todor0912 avatar todor0912 35 Точки

Главно за тези програми най - добре да имаш повече РАМ и видео карта поне 8 гб рам ти трябва SSD то също е препоръчително , избора е твой и двата лаптопа стават , моето мнение е , че първият е по добър ! 

0
Yordanov93 avatar Yordanov93 0 Точки

HP ZBook е наистина добра серия и за този тип работа е идеална ,но и наистина скъпа за мен.Търся нещо.което да е със също добри параметри но и на не чак толкова голяма цена.

0
todor0912 avatar todor0912 35 Точки

Ами това което мога да ви съветвам най- важно е да има повече рам  защото тези програми са тежки , видео карта на прилично добро ниво защото все пак е 3Д обработка  и SSD  препоръчително е ! 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.