Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikiman8888 avatar nikiman8888 6 Точки

Въпрос относно кандидатстване и изпит

Здравейте ,миналата година се бях записал в Programming Basics ,но не успях да се явя на изпита ,понеже съм в чужбина. Въпросът ми е ,трябва ли отново да се запиша за Basic-а,за да се явя на изпит или просто,мога да заплатя такса за да участвам. Другият ми въпрос е: забелязах че на Programming Basics 2018, 16-17 юни е написано че изпитът ще е online.Това значи ли ,че може и неприсъствено да се вземе изпит,online го тълкувам именно по този начин? Благодаря предварително.
0
Въпроси за SoftUni 20/03/2018 14:36:51
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки
Best Answer

Привет nikiman8888,

Виждам, че Вие сте записан за Programming Basics - декември 2016. Съветвам Ви да се запишете отново и да преминете курса с цел опресняване на знанията, тъй като има настъпили промени и със сигурност ще Ви е трудно ако желаете да продължите напред. Трябва отново да кандидатствате, като абсолютно всички изпити по Basics вече се провеждат онлайн. След като бъде активен пакет за плащане, ще е нужно да заплатите такса от 50/100 лв. в зависимост от това дали е "ранно" или "късно" плащане. Ако вече бяхте заплатили веднъж такса от 50/100 лв., таксата щеше да бъде 20 лв., като се явява поправителна/повишителна сесия.

Поздрави,

Митко
 

0
20/03/2018 17:00:04
nikiman8888 avatar nikiman8888 6 Точки
Благодаря за информацията.Ще се запиша със сигурност,а самия онлайн изпит има ли някъде информация как протича.(как се получават задачи..).и какво е нужно за зачитане на резултата .
0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

дават ви 4 часа които започват да текат от момента в които влезеш в Judge инстанцията на изпита. имаш 6 задачи. А продължителноста на изпита е 36 часа но твоите 4 часа текат от момента в които вкараш кода които ви дават по е-mail. А задачата е както другите пускаш в judge  и виждаш колко правилно си я решил и така.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.