Loading...
fakoneto avatar fakoneto 2 Точки

Относно Продължаване на обучението в TECH MODULE

Здравейте,

Искам да попитам след като вече минах началното ниво в Пловдив, което беше на Java Script на какъв език продължава обучението - тъй като в София е на С# или Java. Трябва ли преди това да се запиша и на начални нива с тези езици?

Тагове:
0
Programming Basics
rodito0 avatar rodito0 3 Точки

Първите 2 лекции един вид преговор на ученото в Basics със С#. Обясняват много подробно именно защото има хора, които са програмирали само на друг език преди това.  

0
fakoneto avatar fakoneto 2 Точки

Въпросът го зададох тъй като съм начинаещ и тепърва се сблъсквам с програмирането. Като разглеждам различните езици те си имат своите елементи. Наистина ако е нужно бих минал и основите със C#. Просто Вие като опитни специалисти ме посъветвайте дали реално ако предположим, че знанията ми започват с курса в Пловдив на Java Script ще мога да се справя с Tech Module сега или е по-добре и един Basic C#. Благодаря предварително и се извинявам ако въпросите ми ви се струват не на място.

0
rodito0 avatar rodito0 3 Точки

Логиката на задачите е една и съща, единствено начинът на запис е различен. Според мен няма смисъл да записваш Basics отново. Има още седмица до края на записването за Tech Module - през това време можеш да изгледаш видеата и да порешаваш задачи от C# Basics и да прецениш сам за себе си. Според мен бързо и лесно ще свикнеш с него, а и пак ще кажа, в първите 2 лекции от Tech модула лекторът обяснява буквално от нулата и минава през абсолютно всичко учено. :) 

0
fakoneto avatar fakoneto 2 Точки

Много Благодаря за бързите отговори. Последен въпрос имам - мога ли едновременно с Tech Module да си запиша и онлайн един Basic C#?

0
rodito0 avatar rodito0 3 Точки

А, тук вече ме хващаш неподготвена :D Мисля, че можеш да запишеш колкото искаш модула едновременно, като само от теб си зависи как ще се справиш с тях. Лично по мое мнение, при условие, че ми минал един Basics, е безсмислено да го минаваш втори път. Прегледай просто набързо нещата от миналите C# курсове, порешавай задачи, всички видеа и упражнения са достъпни. Така или иначе в Tech модула ще навлезеш много бързо и за 1 седмица там ще са припомнили всичко, ще са показали всички типове задачи и пак така или иначе ще си минал един бърз Basisc на C# докато караш следващия модул.

0
03/05/2018 08:47:26
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

ами ако има активен курс сигурно да но реално първите 3-4 лекции както са ти казали общо взето повтарят basic ...така че няма много смисъл и синтаксиса които сте учили досега не е толкова различен...просто използвай времето да погледаш малко стари издания и ще си ок.. те по-трудните и забавни неща идват след първия месец в tech modul-a

0
03/05/2018 13:03:28
boykopk avatar boykopk 147 Точки

И аз като теб бях първо на javascript. В тех модула материала върви много по-бързо отколкото в basic-a, така че ако имаш време прегледай старите видеа от C# basic. В началото отнема малко време да свикнеш с разликите.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.