Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

p_v_a avatar p_v_a 18 Точки

и при мен също... 

Мислех утре да задам този въпрос през sli.do

Освен това, не знам как да разбера дали имам нови задачи за домашна работа и дали старите са предадени навреме.

Модул: Programming Basics with Java - октомври 2018

 

0
19/10/2018 23:02:52
prohause avatar prohause 356 Точки

Така както е написан въпроса ама грам не става ясно от кой модул сте. Дайте малко повере информация за да има по смислен отговор.

0
Dimitar26 avatar Dimitar26 0 Точки

Programming Basics with C# - октомври 2018

0
prohause avatar prohause 356 Точки

Към всеки урок има файл с условия на задачите. Вътре има линк към прословутия Judge. За вашия курс всички домашни се тестват автоматично там и после се взема под внимание при формиране на оценката. Дано да съм бил полезен.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.