Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Stanil7 avatar Stanil7 -1 Точки

Операции между числа

Здравейте. Може ли да ми помогнете , не знам къде ми е грешката. В Judge  дава 90/100 , само че не мога да видя input-a и не мога да разбера къде точно бъркам. https://pastebin.com/sXJLjWtP

Тагове:
0
Programming Basics
am_stanchev avatar am_stanchev 43 Точки

Ето едно решение на C#

https://pastebin.com/ZmNUXnVC

0
MapoBG avatar MapoBG 36 Точки

Благодаря за отговора.

Проблема при мен е, че всичко ми работи ОК на IDE-то на което е написана програмата(VS 2017) - каквито и входни данни да задам, изходните са както е по условие и реално не виждам каквато и да е грешка, но Judge дава 90/100 и което е още по странно - казва, че всички нулеви тестове се провалят, в което няма логика - най-малкото ако нулевите тестове се провалят на 100% - как успява програмата да се справи след това с 9 от 10 от реалните тестове, а от друга страна при изпълнение на програмата от VS с входните параметри от нулевите тестове, всичко е 100% ОК.......

Поздрави,

0
am_stanchev avatar am_stanchev 43 Точки

Съжалявам, но в pastebin кода е изтрит и не мога да го погледна, но по принцип ако нулевите тестове се провалят е може би нещо в изхода - тире точка интервал, а иначе при 90/100 по принцип е някоя гранична стойност или трябва да има равно или без него. 

Успех

0
MapoBG avatar MapoBG 36 Точки

Благодаря отново за насоките, но проверих всичко и не виждам да липсва или да е повече някой символ или знак....

Странно за кода - като цъкна на линка от поста ми по-горе го отваря вpastebin без проблем:

https://pastebin.com/uNRbJarq

0
am_stanchev avatar am_stanchev 43 Точки

Не разбирам много от кода, предполагам е java, но пробвай проверката за делимост на 0 да е преди switch case-a.

0
MapoBG avatar MapoBG 36 Точки

Благодаря ти за предложенията и отделеното време!

За съжаление ако изнеса  проверката за делимост на 0 да е преди switch case-a, Judge дава 70/100, 

Странното е, че при тестване на кода днес(без промяна в него), Judge вече отчита всички нулеви тестове за верни.......

Това мое решения явно ще остане загадка :) .Ще се надявам при евентуална подобна ситуация на изпита, да получа поне 1/2 от точките за задачата....

П.П. Езика е java script.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.