Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Jordan_Dobrev12 avatar Jordan_Dobrev12 336 Точки

Преди време и аз исках да започна работа след тех модула и започнах да ходя на интервюта, но нямах особен успех.

Изкарах C# Advanced и SQL (заедно) с отличие , изцяло се отдадох на учене и за тези два месеца научих адски много. Сега уча Django и нещата са ми много по-ясни и лесни, само защото отделих време да науча основите.

За да започнеш работа е нужно да имаш знания по бази и ОПП като минимален минимум, много трудно може да намериш фирма, която е готова да те обучи, повечето нямат това време и предпочитат да взимат хора, които имат необходимата основа, за да могат да разбират какво се случва в кода. 

Изчакай, изкарай още 2-3 модула и работата ще дойде. Може да запишеш JS или Python, защото там пътя е най-кратък, май месец има уеб и ако се фокусираш да учиш август месец ще си готов да започнеш работа.

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.