Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ralicaterzieva avatar ralicaterzieva 1 Точки

Разлика между Compete и Practice в judge

Зравейте, 

искам да попитам относно решаването на домашните, каква е разликата между Compete и Practice?

В момента проверявам дали всяко качено от мен домашно е прието в системата, за да няма после грешка накрая и виждам, че за всяка група задачи по теми има и двете възможности дадени с проценти до тях. Какво значи това реално? 

 

Тагове:
0
Python 28/10/2019 14:11:53
Jordan_Dobrev12 avatar Jordan_Dobrev12 336 Точки

От Compete взимат домашните, които са предадени и накрая влизат в крайната оценка, докато ако ги предаваш на Practice няма да получиш процентите, които носят домашните.

0
jepeto1983 avatar jepeto1983 0 Точки

Ще изпозвам темата тук ,тъй като въпроса ми е абсолютно идентичен

Трябва ли да се притеснявам че ми е на 0 practice и не трябва ли и там да имам необходимите точки ,или ако не ,кога трябва да започна да попълвам и да качвам за да се запълнят точките ?

Благодаря ви

 

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.