Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DeveloperEnthusiast avatar DeveloperEnthusiast 303 Точки

Здравей ! Понеже виждам, че никой не ти е отговорил от доста време ще ти хвърля едно решение -  https://pastebin.com/0nB1HLft на Python е, но синтаксиса е лесен за четене и предполагам ще разбереш логиката. Твоят код е доста дълъг и ще проверя пак след 2-3 часа като съм свободен дали си успял да си коригираш кода или някой друг ти е помогнал и ако не е ще ти го оправя на C#

0
Sv.Hristov avatar Sv.Hristov 1 Точки

Здрасти, 

видях ти решението. Разбрах, че моето е мнооооого претрупано. Елиминирах всичко излишно и успях да си открия грешката - беше една гранична стойност <7 ,  вместо <=7  в месец Май.

Благодаря за помощта !!!

P.D. Ако имаш решение на задача  "Навреме за изпит"  - сподели един линк, че с този часовник идея си нямам как да се справя :(((

1
DeveloperEnthusiast avatar DeveloperEnthusiast 303 Точки

https://pastebin.com/KrtzLitM 

Намерих я в PyCharm по име и не я знам къде е в judge и какво и е точно условието, но би трябвало да е 100/100 щом ми е сейвната

0
31/01/2020 23:32:31
RadostinStoychev avatar RadostinStoychev 128 Точки

Ето едно решение на "Навреме за изпит":

Link

Мисля че в моето репо ги има и другите, някои може и да липсват :D ето тук има табличка за по-бърз достъп:
Таблица

Успех :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.