Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ev_iv avatar ev_iv 0 Точки

Regular Expressions - Furniture - Java Fundamentals

Здравейте, колеги!

Явно имам проблем с настройкте на Ij по принтенето. Може ли малко помощ с тази задача:

Furniture

Write a program to calculate the total cost of different types of furniture. You will be given some lines of input until you receive the line "Purchase". For the line to be valid it should be in the following format:

">>{furniture name}<<{price}!{quantity}"

The price can be a floating-point number or a whole number. Store the names of the furniture and the total price. At the end print each bought furniture on a separate line in the format:

"Bought furniture:

{1st name}

{2nd name}

"

And on the last line print the following: "Total money spend: {spend money}" formatted to the second decimal point.

Examples

Input

Output

Comment

>>Sofa<<312.23!3

>>TV<<300!5

>Invalid<<!5

Purchase

Bought furniture:

Sofa

TV

Total money spend: 2436.69

Only the Sofa and the TV are valid, for each of them we multiply the price by the quantity and print the result

 

 

ето го и моят код:

https://pastebin.com/Er5xaW35

Тагове:
0
Fundamentals Module
ValentinTyanov avatar ValentinTyanov 20 Точки

Колега, коригирах ти задачата и дава 100/100.

Ако правилно коригираш нещата си печата и работи перфектно.

Ето ти работещият код след корекциите.

 

https://pastebin.com/idAMRm1y

0
ev_iv avatar ev_iv 0 Точки

Благодаря много! Но пак имам проблем с принтенето. judge ми дава 100/100 но IJ не ми показва output на конзолата. Незнам дали е въпрос на настройка на самата програма.

0
ValentinTyanov avatar ValentinTyanov 20 Точки

Само на тази задача ли не ти принтира резултат или и с други програми пак така?

0
ev_iv avatar ev_iv 0 Точки

Случи ми се и с други задачи, от две седмици е така. Забелязах, че на лектора му излизат подскаски, а при мен липсват. Нещо без да искам явно съм направила. Писах на съпорт да ми съдействат.

Благодаря Ви за вниманието!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.