Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GalinaBel avatar GalinaBel 0 Точки

Vacation - JS Fundamentals

Здравейте!

Имам проблем с поставянето на тази задача в Judge. Изписва ми следната грешка:

TypeError: arg.shift is not a function

Ето това е кодът към задачата ми: 

https://pastebin.com/65yqMnZf

Ще се радвам на малко упътване в какво точно съм сгрешила, досега така съм декларирала променливи, но не съм срещала проблеми.

 

 

Тагове:
0
JavaScript Fundamentals 10/04/2020 17:36:38
idrizovdjem avatar idrizovdjem 29 Точки

Здравей ! Грешката ти е там, че ти очакваш да ти подадат масив 3 елемента вътре, но реално judge ти подава 3 променливи. И в този случай нямаш масив и няма как да ползваш shift. Също ти долу си викаш функцията, явно за да си тестваш, но когато пускаш кода трябва да я махнеш. Това ти го казвам единствено, защото не съм с JS пътеката и не знам как си решавате задачите, но можах да ти управя проблема, като заместих arg със съответно 3 променливи  за групаХора, типГрупа и ден. Надявам се да съм ти помогнал :)

0
GalinaBel avatar GalinaBel 0 Точки

Да, помогна ми. Благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.