Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Conrad.Chester avatar Conrad.Chester 0 Точки

English videos or translations for videos (C-Shark book)

I Live in South Africa and I want to start course with C # programming - Part I. I do understand that this course is already over but I would still like to do all the homework and watch all the videos. Now the only videos I could find is in Bulgarian. I have downloaded The C Shark Book (English) and worked till chapter 3, but my knowledge is not good enough even with the book and the videos. I have downloaded all the answers for the questions and converted it to English as it was only available in Bulgarian. Looking at the videos I have downloaded (English ones) there is one video per chapter in the book, but the list of videos which are in Bulgarian are way more. I would like to do all the homework for this book as well to get a better understanding of the content. Can you please help me? I thank you for taking the time to answer my questions.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
NaomiKhan avatar NaomiKhan 0 Точки

nice

-1
Joshow avatar Joshow -5 Точки

I know that many people are more comfortable learning a language one-on-one with a teacher, or even using an app. As for me, I'm more comfortable working in groups. I even found group lessons from Promova, and for me this is the perfect option. In general, I can definitely recommend both this app and the blog, because it's a really cool way to learn English.

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.