Loading...
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

[Technical Issue] Visual Studio - Проблем с инсталацията

Здравейте,

днес си изтеглих 2 .exe файла за инсталация на Visual Studio Express 2013, но при стартиране на .exe файла не се случва нищо, самата инсталация на Visual Studio не тръгва..

Файловете са свалени от следните два линка -

Microsoft

Visual Studio

Операционната система ми е Windows 7 Ultimate (64bit). Имам и инсталиран Microsoft .NET Framework 4.5.

Ако някой има решение на проблема, ще се радвам да сподели.

Тагове:
RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки

В такъв краен случай пробвай да си сложиш по-стара версия. Мисля, че всичко от 2009-2010 насам ще ти свърши отлична работа. От 2010 включително съм убеден, но не знам от по-долните версии до коя можеш да си позволиш. Та пробвай с някоя по-долна и пиши пак. :)

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Изглежда опиташ да инсталираш ъпдейт, а не основната програма. Пробвай с това - ЦЪК.

1
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Няма оправия.  Самата инсталация на Visual Studio 2010 тръгна, чрез маунтване на образа от DaemonTools, след това обичайното Next>Next>Accept with License> тръгна за няколко секунди и изпра следния надпис.

Link to dropbox

0
gudov avatar gudov 274 Точки

Виж дали си си подкарал ъпдейтите на windowsa, да неби да ти липсва нещо по ОС-а... вчера влизах в на колегата PC-то, защото не доумявах, как така не става, но найстина си има някакъв проблем... undecided

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.