Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Matrix avatar Matrix 1092 Точки

[Teamwork] JavaScript Basics - SoftUni - The Exam Day (jump 'n' run Game)

 

Този уикенд ми се отвори свободно време и ми се прииска да си направя някаква JS игричка, тъкмо да загрея за отборния проект... И така запретнах ръкави и ето го резултатът - нарекох го "SoftUni - The Exam Day"

Класически Jump and run. Игричката си личи, че е недовършена, в ранна алфа версия е, има купища бъгове за оправяне, нооо... за жалост надали в скоро време ще ми остане време, за да я довършвам (отборен проект ни чака, пък и ей го изпита по JS чука на вратата другата седмица)...

Казах си - каквото изработя по играта тия два дена през уикенда, тва ще е... Споделям го с вас, надявам се да ви хареса и от време на време да ви разтоварва, докато пререшавате изпитните задачи по JS ;)

Пък и игричката като тематика си е доста подходяща точно като за преди изпит, в който ще трябва пак да се впуснем отново в преследдване на заветните 100/100 :D

Приятна игра

 

28
JavaScript Fundamentals
AlexKondov avatar AlexKondov 91 Точки

Понеже и аз се опитвам да се сработя с Quintus в момента, исках да те запитам дали си имал някакви проблеми при зареждането на библиотеката и на имиджите(имайки предвид файловете за бекграунда и collision поленцето). Опитвах и в уеб сървър и в локал, но не ги зарежда и това е.

Мерси предварително.

1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Здравей,

 

Сори, че чак сега ти отговарям, но бях отпуска тия дни и реших да си огранича достъпа до Интернет :D

 

Проблеми с такова лоудване, което ти описваш не съм имал... Принципно, ако проблемът ти е в уеб сървъра, то тогава не само картинките няма да ти се лоудват, ами и всичко останало... Не съм имал такъв проблем.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.