Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

why_where_what avatar why_where_what 118 Точки

Изпит Programming Fundamentals

Здравейте. Понеже обмислям да се преместя в Programming Fundamentals Extended  ще загубя домашните досега. Въпроса ми е ако изкарам 6.00 на изпита ще ми пишат ли 5.80 например, защото нямам домашни? Благодаря! 

Тагове:
0
Programming Fundamentals
rosen.ivanov avatar rosen.ivanov 130 Точки

Ако решиш всичките задачи на изпита със сигурност ще имаш 6.

1
VasilValchanov avatar VasilValchanov 555 Точки

Домашните са 20 % от общите точки но защо да губиш домашните до сега

0
rosen.ivanov avatar rosen.ivanov 130 Точки

И аз не знам защо, но се губят. Поне така беше в предния курс.

0
why_where_what avatar why_where_what 118 Точки

Ами защото се губят ако се преместя в другата група. И домашните са 10%. Просто ме интересува дали ще имам пълно 6 ако изкарам пълно 6 или ще пишат 5.80 или нещо от сорта поради липса на домашни.

0
rosen.ivanov avatar rosen.ivanov 130 Точки

Аз получих 300 от 400 точки на изпита + решени домашни и имам 6. Така, че няма логика с получени 400 от 400 без решени домашни да нямаш 6ца.

0
19/06/2017 17:42:20
melik avatar melik 285 Точки

Най-добре ще е да звъннеш на рецепцията, там ще ти кажат със сигурност как стоят нещата.

0
julia.petkova avatar julia.petkova 10 Точки

Здравей!
Аз се преместих и ми казаха, че домашните от Intensive не ти се зачитат в Extended.

Общата оценка е сумарна:
- от изпита, (която да предположим 6-ца smiley ) с тежест 90 %
- от домашни - с тежест 10 %,

т.е. ако влезеш по средата на курса, търпиш някакви минимални загуби в общата оценка, понеже дефакто имаш служебни двойки на половината домашни.

1
icowwww avatar icowwww 2673 Точки

Аз мисля, че максималния брой точки, който можеш да събереш е повече от 100, така че дори и нещо да липсва пак може да имаш пълна шестица. Ако събереш домашни, оценка от изпит и активност може би реалната оценка спрямо точките би била 6,40 :Д

0
20/06/2017 00:36:54
simeon3000 avatar simeon3000 264 Точки

И аз смятам така,  изкарай си пълните точки на изпита и ще имаш 6 със сигурност.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.