Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KirilR avatar KirilR 20 Точки

 

Значи сравянвайки с задачите от раздела за подготовка, дадените на изпита бяха доста по-трудни!

Това мога да кажа, като окончателно резюме. Незнам защо съм си въобразил, че в раздела за подготовка са показвали задачи от отминали вече изпити!!!surprised

 

Редактирано!!!

 

 

Ами аз да си кажа, въобще не можах да реша задача, много се ядосах на себе си.
Преди това гледах какво се е падало предишните дни и решавах 1ва и 2ра от раз, и с малко усилие 3та, дори можеше да си мисля за 4та.
В недяля като седнах и умрях от срам, честно, беше тотална лудница от хора и ме беше срам, че видимо не мога да се справя.
Още първа задача за мен бе доста по трудна от вариантите които видях от предишните дни!!!
Аз съм от най0слабите тук, но все пак да се чуе моето впечатление, което е само впечатление, не е мнение.
поздрави на всички


3
anilak avatar anilak 28 Точки

А, колега, как така си видял изпитните задачи от другите дни като изнасянето на информация за изпита беше забранено?

 

3
kkiryazov avatar kkiryazov 16 Точки

Здравей,

Това е интересно. За да няма недоразумения искаш да кажеш, че преди изпита на 01.06.2014 си имал условията от 26.05 и 27.05 или доста по-вероятното - решавал си задачите от C# входните изпити на java?

0
KirilR avatar KirilR 20 Точки

Офф, ами излъгах ви без да искам....
много сори
имах предвид задачите от примерите за подготовка, който са като видеа след домашните!

просто не следя дати и фактология и направих грешка. Всях смут в системата :-)

1
KostadinStefanov avatar KostadinStefanov 32 Точки

Личния ми извод е: Не записвай последната дата, винаги ползвай почивките, чети условията внимателно

3
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

О не подценявай влиянието на почивките. Една почивка може да се окаже решаваща ако успееш да се освежиш малко. После на чиста глава по-лесно се работи ;)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.