Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

hristolilov avatar hristolilov 394 Точки

[Homework] C# Basics - Видео решения на домашните от C# Basics май/март 2014

Реших да поизреша домашните от C# Basics курса на видео, с цел да си припомня материала и евентуално да помогна на някой  да си доизясни нещата от лекциите :)

Очаквам отзиви :)

Линкове към видеата ще публикувам тук:

Homework 1: Introduction to programming

Homework 2: Primitive Data Types And Variables - задачи

Homework 2: Example Exam - Problems 1-4

Homework 3: Operators Expressions Statements - задачи

Homework 4: Console Input Output - задачи

223
Programming Basics
evill avatar evill 2 Точки

Аз също,много благодаря!Много ми помогна,не само за домашното,а и с това как би трябвало да изглежда всичко!Успехи!

1
aska93 avatar aska93 8 Точки

Страхотно!!! Много ми помогна! Евала за желанието и труда, които си положил! :)))))

0
Ifandieva avatar Ifandieva 71 Точки

Аз ли нещо пак не разбрах добре или тук липсват линкове към решенията на домашните от Conditional Statements натам? Не че някой е длъжен, но признавам, че разчитах на тези видео решения за подготовката си за изпита.

0
hristolilov avatar hristolilov 394 Точки

Липсват да, така и не стигнах до тях.

В крайна сметка в предходните показвам достатъчно if statements, които покриват на 90% материала от тази лекция :)

Успех на изпита!

0
Ifandieva avatar Ifandieva 71 Точки

С условните конструкции се оправям, но вчера взехме цикли и.... пък и решаваше и някои изпитни задачи. Жалко, че не си успял, но знам колко заети са всички в университета, плюс че решаваше задачите pro bono... Anyway, помогна ми да изклася и до тук, вече решавам 2 от 5-те типа изпитни задачи, в немалка степен благодарение на този твой труд.

0
GogoK avatar GogoK 80 Точки

Здравей,

Не знам дали аз съм мазохист и колко е правилно, и може би съм последния който трябва да ти даде съвет... но аз е карам по книгата на Наков и след това се опитвам да реша задачите. След като се 'изтормозя' и срещна затруднение към дадената задача и не намера решение, си пускам видео лекция. Мисля че засега ми се получава, а идеята от това ми е, че видеото ти поднася информация на готово, а четивото ти развива въображението, и мисля че точно това се опитват да направят с нас в курса... аз предпочетох този метод за назидание. Не казвам че видеото е ненужно или е за подценяване, но от книжката поне аз печеля повече време, а с лекцията сверявам какво съм разбрал и пропуснал... и бетонирам. До колко е отделен въпрос... а и може да видиш някоя тънкост в даден момент, но няма как да знаеш дали е тънкост ако не знаеш суровия материал :)

Може би греша, но тези неща ти ги пиша, защото мисля че и ти като мен нямаш много време за подготовка или поне това е впечатлението, с което оставам след коментара ти. Но ако е така може да пробваш.. може и да ти е от полза. А в завършек на епопеята си, мисля че колегата умишлено не е направил тези лекции, защото все пак ги използваме до голяма степен в предходните ;)

 

пп. виждам че има развитие, по въпроса ти, но ги нямаше когато аз видях. Все пак, дано съм помогнал поне малко, Успех!

1
01/03/2015 15:06:01
hristolilov avatar hristolilov 394 Точки

Качвам само да се вижда, изпит ви чака :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.