Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Въпрос относно домашните

Предал съм домашните за Methods. Debugging and Troubleshooting Code и Methods and Debugging - Exercises, но въпреки това системата ми изписва, че нямам предадени такива (screenshot). Освен в Judge, трябва ли да ги качвам и като файл или трябва да изчакам да се отрази предаването им в системата?

0
Programming Fundamentals
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Може би домашните някак са скрити или променени и затова. На мен поне в Judge тези домашни не са ми линкнати, а предните са променени като за нас (следващите в Programming Fundamentals). Провери дали условията на другите задачи (за типове данни, например) съответстват на тези в Judge.

0
24/09/2016 13:01:24
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Да, така е. Точно затова ти казвам, че тези домашни вече са преправени като за нас. Би трябвало все пак да е отчетено някъде, че сте ги предали.

0
24/09/2016 13:34:57
Plamen27 avatar Plamen27 599 Точки

1.  За този скрииншот - https://cloudup.com/cexGb_DNoHw    - питах  в началото на седмицата. и те казаха, че това са стари линкове и не са актуални.

Обаче гледам, че модула активно се променя и може да е предвидено нещо. Единственото нещо, което евентуално може да се предава в Lab-a е последната задача за refactoring. Най-добре като съвет са точка 3 и 4, независимо от информацията относно линковете.

2. Погледни в Профил > Домашни и виж дали там тези 2 модула ти ги отчита като ПРЕДАДЕНО или стои ЛИПСВА.

При мен в тази секция имаше проблем с предадени, но неотразени някой модули.

За това също питах и един от лекторите отговори, че дори и там да не излиза нещо в крайна сметка накрая ще се гледа Judge.

3. Но тъй като курса се променя в сравнение с предния като дойде модула трябва да се пита пак за всеки случай и да се гледат лекциите дали някой няма да каже нещо по въпроса.

4. За да няма съмнения в края на всеки модул и накрая най-сигурно е ако има проблем или съмнения за такъв пиши на СофтУни.

0
24/09/2016 14:27:52
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

И в Профил -> Домашни излиза статус "ЛИПСВА" на двата модула. Следващите два за масиви са със статус "ПРЕДАДЕНО". Няма логика.

0
Plamen27 avatar Plamen27 599 Точки

Ами единствената логика е, че в движение се правят промени затова най-сигурно като съвет са точки 3 и 4

0
Slavi007 avatar Slavi007 0 Точки

Понеже тези линкове са били за предишните курсове, вече не са актуални и затова екипът на сайта ги промени, за да не се объркваме.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.