Loading...
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки
Best Answer

Спокойно!

Някой просто се е попрестарал...
Може да не е имал ден, да му е било криво, или да е бил нервен..... и прочие.

Така или иначе  информацията е видята, прочетена и мултиплицирана.

Не си троши нервите заради моментният порив или слабост на модератора! :-)))

1
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Един скрива отговор. Друг променя най-добрия посочен. Цензурата е пълна.

0
10/10/2016 19:35:57
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Истинска цензура щеше да е ако те баннат.... временно, де :-)

Това е по-скоро замазване и замитане....

Влез им в положение на хората... нямаш си и идея колко строг шеф имат ! ;-)

Освен това след темата на Наков за презентациите, вероятно вече "малко" са под натиск.

Идеята беше да се чуе мнението ти/ни... е, определено се е чуло!

0
10/10/2016 19:44:35
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Вярно. Забравих, че трябва да си изкарат и надницата. Пък и е добре да подменят най-добрия отговор с този на някой шев, за да се издигнат в йерархията. Интересна стратегия.

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Само ти би трябвало да имаш право да поставяш Best Answer! Поне на мен никога не ми се е случвало такова нещо!

0
10/10/2016 19:03:01
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Освен, ако не се намеси модератор.

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Аз лично не виждам смисъл да го прави!

0
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

ЦВ.ЦВ е бил,. следи всики форуми laughwink

2
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Въпросът ти е към лекторите на курса, а най-добрият отговор не е от лектор на курса. Това до колко е адекватно, също?

По принцип опцията за Best Answer понякога се ползва, за да се pin-не някой отговор най-отгоре, защото за момента няма друга функционалност, която да го прави. Аз лично никога не си позволявам да променям най-добрия отговор в тема, освен ако не съм преценил, че маркираният за такъв трябва да бъде изтрит като отговор въобще (скрит).

Когато се появи опция за управление на реда на отговорите, вероятно тази практика ще спре.

0
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Въпросът ми бе към лекторите на курса, но не е задължително най-добрият или най-полезен отговор да е техен. Посочил съм за най-добър отговора, който според мен най-пълно илюстрира проблема и посочва с какво се сблъскват курсистите при липса на достатъчно материал на определена тематика.

2
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Отговорът не решава проблема. В Stackoverflow например не толерират Best Answer-и, които не решават проблема. Според мен трябва да се стремим към решаване на проблемите, а не към затвърждаване на тезата на автора. Второто просто няма стойност :)

0
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Ако говорим за решаване на конкретния проблем, трябва да посоча като най-добър отговор този на Петър Пенев - авторът на това видео (добавено днес). Но тъй като той не е писал в темата, съм решил да се спра на отговорa, който най-добре илюстрира проблема, а не на такива, който съдържат "Let me Google that for you...".

2
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Темата за която се отнася въпросът е тази

В случая на темата замених лично отговор, който не предоставяше никаква информация по въпроса с такъв, който му отговаряше. Тъй като дискутираната в темата практика е част от обучението на СофтУни от самото му начало, сметнах за уместно да направя отговорът, който обяснява защо се прави и с какво може да помогне на хората вместо вече избрания за най-добър слаб опит за ирония. Това, което ги различава е, че едното е фактическа обосновка, а другото е мнение. 

В крайна сметка гласовете на потребителите показват кой е най-добрия отговор и без това, направата му на най-добър беше с цел видимост, а не цензура. 

Дори и така, във форума сме в пълно право да премахваме каквото сметнем за неуместно, позовавайки се на 8-ма точка от правилата, които надали някой е прочел.

1
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Този коментар е доказателство за наличието на цензура във форума. Темата е моя, описанието на проблема също и аз решавам кой отговор смятам за най-добър. Ако някой от модераторите смята, че темата и разискваното в нея не е за този форум, да я премахне цялата, вместо да скрива отговори и променя моето решение за това кой отговор смятам най-добър за описания от мен проблем.

Както вече обясних в тази тема, отговор на проблема не бе посочен и затова съм определил за най-адекватен отговорът, който най-добре го описва.

Гласовете на потребителите винаги дават повече точки на членове на екипа на СофтУни, модератори и администратори във форума. Това не означава, че техният отговор е най-добър.

Колкого до gdurankiev, не за пръв път без право се намесва и модерира мои теми, и смятам това отношение за лично.

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Въпросът, повдигнат в темата е адекватен. Отговорът, който получава най-голяма видимост - не. Ако искаш да смяташ това за цензура - be my guest. Форумът на СофтУни е място, където можете да дискутирате, обменяте знания, хвалите или критикувате по цивилизован начин и в прав текст. Ако желаете да подмятате саркастични забележки, мога да предложа други места. 

Бих сметнал за неадекватно и приемането на моя намеса като лично отношение, тъй като просто казано - нямам време за това. 

Гласовете на потребителите отиват при тези, които са ги заслужили според потребителите. Така работят гласовете като цяло. 

Смятам въпросът за приключен. 

-1
11/10/2016 13:30:59
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Надявам се да имаш още по-малко време за мен в бъдеще, че личните ти нападки наистина взеха да ми омръзват.

-2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.