Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Задача - Mentor group

Problem

Solution

Явно днес Judge го няма, но съм любопитен, дали програмата ми работи и затова пускам кода тук. Има ли проблеми с нея? Тествам я със следния код и всичко ми изглежда наред:

nakov 22/08/2016,20/08/2016
yavor 03/07/2016
simeon10 22/08/2016
yavor 22/07/2016
end of dates
nakov-Excellent algorithmetic thinking.
nakov-I lead the team!
Gesh4o-Total noob.
simeon10-Test comment.
simeon10-Second comment.
yavor-I'm studying programming.
yavor-I'm still studying.
end of comments

0
Programming Fundamentals 17/10/2016 05:11:24
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

Ако още не си го проверил в Джъджа - изкарва си без проблем 100/100

0
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Проверих го по-късно. Имаше проблем и го оправих.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.