Loading...
Pafo37 avatar Pafo37 21 Точки

Въпроси относно продължаване на обучението си

По една или друга причина, изостанах с материала на Database basics и advanced и реших,че няма смисъл да записвам Java Web, защото много неща ми се насъбраха да наваксвам.Имам от минали курсове да си повишавам оценките, и в момента виждам активни записвания за Java Fundamentals, тоест ще мога да отида там повишение.Първият ми въпрос е, ще ми излезе ли нотификация когато има изпит, да се запиша за тях?Като сега пропусна Java Web, после ще може ли да се запиша на следващият курс, който и да е той и така да пропусна само един курс?И последният ми въпрос, бях записал курсовете Android Development Fundamentals и Unity for Mobile, само за да имам достъп то клиповете, защото по него време нямах възможността да отделя внимание за тях и като намеря време да ги гледам, проблема е че сега като кликна на тях да преглеждам видеата ми казва, че страницата не е намерена.Защо е така?
Благодаря.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Pafo37 avatar Pafo37 21 Точки

да повдигна поста :D 

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.