Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

valentin1920 avatar valentin1920 24 Точки

Какви компютърни игри играете ?

Всеки човек седящ на компютъра по много часове на ден има нещо с което да разпуска след като напише домашното си. Аз например играя League of Legends през повечето време, Dota 2 когато се съберем хора, MC FTB когато ми скимне и други игри. Все пак за да стана Game Developer ще ми трябва някакъв опит пък и това е доста добър начин да разпускаш(поне за мене). Та вие какви компютърни игри играете през свободното си време? можем да се уговорим и да поиграем някой ден :)
Тагове:
13
Общи приказки
Hidrogenium avatar Hidrogenium 7 Точки

blip & blop :-D

4
n.valchev avatar n.valchev 0 Точки

По принцип играя LoL в EUW също така Assassin's Creed DayZ CS GTA5 Payday 2 Mass Effect 3 COD Ghosts Battlefield 4 и доста други но за момента цъкам предимно DayZ и GTA 5

0
Todor09 avatar Todor09 24 Точки

По принцип напоследък играя само WoW, Dota2, LoL, като цяло предимно през седмицата и предимно вечер. 1-вата почти съм я спрял, тъй като играя на ретайл и не мисля да си плащам за следващия месец. Другите 2 ги играя само ако има с кой.

Какво ще рече, че игрите са загуба на време ?! ЦЕЛТА на игрите е ДА ГУБЯТ време. Играеш защото имаш свободно време, което искаш да разпуснеш, не да се товариш с учене/работа/друго. Ако някои го правят с друга цел, то значи вече не играят.

0
PlamenPenkov avatar PlamenPenkov 2 Точки

Half Life, но говорим за чиста версия, без модове и т.н.

2
Vladimir avatar Vladimir 0 Точки

Ох...Ами сега? Айде ще спомена само игрите, които са ме открадвали от реалността най-наскоро, че иначе... Dota 2(най-вече), Sanctum 2, The Mighty Quest For Epic Loot (някой?), Left 4 Dead 2, Magicka: Wizard Wars, ВСИЧКО де що е мод за Warcraft 3 и съм винаги навит за малко Unreal и Warhammer 40k.

0
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Преди доста играех Counter-Strike. С течение на времето намалих игрите , увеличих гледането на филми , ровене из нета , чатове и т.н. Понякога сега играя GTA IV или FIFA 14 :) 

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Нямам време вече за игри, колкото и да ми се иска да остава такова... Все пак когато тотално ми писне от всичко един StarCraft 2 винаги ми се отразява добре!

3
Dexter avatar Dexter 119 Точки

//За да не отварям нова тема

Преди 2-3 дни разбрах за 2048 а се оказа, че тя била доста популярна (така, се случва, като не обичам да ползвам социални мрежи :))

Аз играя тази версия.

За момента максималният ми резултат е 7152 точки (което е доста малко, на фона на рекорди по над 70K точки), но реално съм направил около 10тина игри.

Вие играете ли я? Какъв е най-високия ви резултат? Ползвате ли някакви алгоритми при събирането на числата?

// Полезна информация > What is the optimal algorithm for the game 2048? | 2048 @ reddit

0
valentin1920 avatar valentin1920 24 Точки

Аз се зарибих преди една седмица на нея и рекорда ми е 13к не съм гледал никакви гайдове или нещо а просто Tryhard-вам :D и влагам някаква логика де, но не съм се задълбочил толкова много че да търся алгоритмите :)

0
xkpx64 avatar xkpx64 0 Точки

Dota 1 Proffesional

Dota 2 for Fun

---

MMORPG ( Warcraft, Lineage II )

FPS ( Call of Duty, Battlefield )

 

0
frowstyl avatar frowstyl 5 Точки

S4 League, когато имам време разбира се. :)

0
IvanStoyanov avatar IvanStoyanov 68 Точки

От време на време играя LoL, преди цъках WoW. Нямам толкова време да играя игри, обаче когато имам свободно време или ми се доиграе си разцъквам. CS тотално съм го спрял. 10г. пропиляни в него ми стигат laughing Но най-често си пускам LoL, защото играя с приятели - лафим си, драчим се, като цяло разпускаме заедно. Ааа и да не забравя Minecraft много цъках, ама няма много навити да правим разни щуротии. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.