Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

valentin1920 avatar valentin1920 24 Точки

Какви компютърни игри играете ?

Всеки човек седящ на компютъра по много часове на ден има нещо с което да разпуска след като напише домашното си. Аз например играя League of Legends през повечето време, Dota 2 когато се съберем хора, MC FTB когато ми скимне и други игри. Все пак за да стана Game Developer ще ми трябва някакъв опит пък и това е доста добър начин да разпускаш(поне за мене). Та вие какви компютърни игри играете през свободното си време? можем да се уговорим и да поиграем някой ден :)
Тагове:
13
Общи приказки
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

 

 

 

 

Аз разцъквам в момента StarCraft 2, тъй като играта е безплатна за Arcade Games (Custom Maps) и други малки благинки. Зарибявм се по TowerDefense и някакви RPG-a, както и Team Survival. Също играя World of Tanks и Heroes of Newerth.

 

@valentin1920 Тъй като си написал, че искаш да станеш Game Developer (аз също май?), попитах в университета за себе си преди няколко дни, чрез Контакти формата, дали ще имат някакви курсове за това и ето какво ми отговориха:

Здравей,

 

Чрез технологиите, които преподаваме, ще можеш да създаваш игри. Някои курсове ще са по-специализирани за игри (като Unity 3D), но като цяло, за да създаваш игри ти трябва доста повече от един курс.

 

Така, че според мен, някой за да стане Game Developer, ще трябва да се почне работа като такъв някъде за да те обучат. Преди време в jobs.bg набираха точно Junior Game Developers за една стратегия. Можеше всеки да кандидатства, дори хора без опит, но стигат да имат желание за обучение. Аз тогава много се зарадвах, но фирмата беше в София и някаше как.

 

Дано съм помогнал smile

 

6
valentin1920 avatar valentin1920 24 Точки

Аз преди г/д 4-5 месеца ходих на изпит във офиса на Imperia Online Academy и правех някакъв тест за жалост не ме приеха там, но за сметка на това ме приеха в университета където пак ще имам възможност да вземам курсове по Game Devеloping което пак ми върна надеждата, че след време с много труд, усилия и безсънни нощи аз ще направя моята първа игра която мога да я представя на моите геймъри приятели и на интернет света де и те да ми дават полезен feedback и т.н., но това е витаене в облаците за сега всичко зависи от мене дали ще стане :D Мерси за отговора който ми даде скоро време живот и здраве може би всички които са се записали на курсовете в софтуерният университет и искат да правят игри можем да направим някакъв екип и да работим всички заедно върху една игра, даже мисля че по-нататъка в курсовете ще има отборни проекти за създаването на игра за което аз нямам търпение ^^.

1
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Мда, Imperia Online, за нея имах предвид. Както и да е, исках само да спомена, че по света има доста Game Developer-и, които работят сами и правят игри за смартфони и също си печелят прилично. Само за сведение - съдателя на Flappy Bird (много проста и трудна игра, която булшинството от хора, които са я играли я мразят laughing) е имал дни, в които е печелил по $50 000 на ден. Така, че дерзайте tongue-out!

3
aloizien avatar aloizien 35 Точки

Първата игра, която играх сериозно беше quake2, а след нея quake3 oще по-сериозно. Участвал съм на турнири brag brag :)

После започнах да играя мод на quake 3 - defrag, в който целта е преминаване на нивото за най-бързото възможно време.

След това пропилях няколко години в WoW, за които не съжелявам, защото ми помогнаха да науча разговорим английски език.

Сега след като си купих CS GO играя само bunny hop и surf нива и съм много щастлив, че преоткривам trickjumping community-то в игра като Counter Strike :) 

Всички игри с "колички" от тип NFS никога не са ми били интересни с 2-те си дименсии. Трябва си Z, иначе не е интересно :)

1
bebbo avatar bebbo 6 Точки

Аз си разпускам с Photoshop и NFS:World ,a ако някой приятел има време играем WorldOfWarcraft.Само ,че тъй като съм супер нов в програмирането последната ми игра,в която прекарвам по -голямата част от времето е Visual Studio :D:D:D:D:D ....Но всики казват ,че игрите са загуба на време ....Защо така ?! Аз лично предпочитам да разпусна с някоя интересна игра или може би разходка в парка или музика или фитнес ,отколкото да седя подпрял лакет на масата и юмрук в брадичката и да скролвам кой какво си е постнал във фейса (Това вече е загуба на време!)!!!!! 

0
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

За съжаление вече не ми остава време за игра, но преди играех ReVolt, а когато ми омръзнеше - Chicken Invaders smile

Знам, че са меко казано детски, но просто ми харесват!

2
Gerry.M avatar Gerry.M 17 Точки

Когато успея да си освободя малко време задължително сядам да поиграя , защото честно казано ми носи невероятно удоволствие :) Преди и аз играех WOW и даже все още понякога си спомням с любов за моя Discipline Priest и за PVP битките по Азаротските battlegrounds, но това време отмина :) Сега честно казано имам все по-малко и по-малко време :( Опитвам се от няколко седмици да изиграя Darksiders 2 , дано след изпита най-накрая да го направя :)

0
dani_ddd avatar dani_ddd 82 Точки

Само WoW и Hearthstone! По два часа преди лягане. Винаги трябва да се намира време за забавление! Ако утре ме блъсне кола, предпочитам предната вечер да съм бил на кръчма с приятели, отколкото да съм писал домашно по С#. Всичко е добро в умерени количества - това се отнася както до забавленията, така и до работата.

4
DJilanov avatar DJilanov 140 Точки

Игрите  AngularJS и NodeJS. Като цяло са голям филм докато победиш последния бос ( бъговете преди релиис ) 

-1
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Falling Rocks smile

2
Dexter avatar Dexter 119 Точки

Gamers can relate :D

5
JorDancho avatar JorDancho 0 Точки

Всичко на Blizzard :) По малко

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.