Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

valentin1920 avatar valentin1920 24 Точки

Какви компютърни игри играете ?

Всеки човек седящ на компютъра по много часове на ден има нещо с което да разпуска след като напише домашното си. Аз например играя League of Legends през повечето време, Dota 2 когато се съберем хора, MC FTB когато ми скимне и други игри. Все пак за да стана Game Developer ще ми трябва някакъв опит пък и това е доста добър начин да разпускаш(поне за мене). Та вие какви компютърни игри играете през свободното си време? можем да се уговорим и да поиграем някой ден :)
Тагове:
13
Общи приказки
Yulia avatar Yulia 1346 Точки
Best Answer
Аз разпускам с Photoshop или мини-игрички за логика, памет и т.н :D Съвестта сега не ми позволява да играя, защото после се чувствам много зле заради загубеното време и вечно трябва да свърша нещо "за вчера". Но наистина много ги обичам, а и също имам интерес към Game Development-а, стига да преодолея това вътрешно чувство, че разработвайки пристрастяващи игри, аз крада от времето на хората, които иначе биха могли да правят нещо друго, да се развиват и да станат по-добри и да стане света по-добър, хахаха. Yeah, it's complicated...

Като 12-15 годишна цъках доста игри. Всякакви жанрове. Обичам да казвам, че който е играл игри навремето и се е научил да си ги инсталира сам и да се оправя с всички възможни "пиратски" проблеми за да ги подкара, значи от него ще излезне човек :D Да не говорим колко ми бяха полезни да науча английски, да мисля стратегически, да развивам различни умения като бърза реакция, мисъл, концентрация... определено не съжалявам, че играх. Просто сега нямам това време. Имам приятели геймъри и много им се кефя как могат по цял ден да щъкат из разни фентъзи светове, да водят войни и епични битки :D И мога само да се радвам за тях, че трудностите в живота не са ги настигнали все още.
27
le6ni4ka avatar le6ni4ka 3 Точки

Same here :D 

1
valentin1920 avatar valentin1920 24 Точки
Евала за този отговор. Всичко което написа е много вярно според мен. Правенето на игри които ще помогнат на развитието на играчите им не те ли привлича ? Аз много бих искал да напиша игра която се доближава колкото се може повече до истинския свят, игра в която играчите ще имат неограничен брой начини да се спрявят с препятствията. Наскоро пуснаха GTA 5 която макар и да е толкова много Open-World игра мога да кажа, че е 1/10 от това което аз мисля да направя в бъдеще. Имам и още много идеи за игри и програми които много се надявам ще направя в бъдеще (< това е много Off-topic :D). Благодаря за отговора ти !:)
3
Yulia avatar Yulia 1346 Точки
valentin1920, да. Зависи много от играта и в крайна сметка човека сам избира дали да играе или не. Ако има това време, е благословен :D Но най-най-близо до истинския свят е... истинския свят! :D Предпочитам да тренирам бойни изкуства и да се науча да карам мотор наистина, отколкото да кликам по копчетата :D
5
birkoff avatar birkoff 46 Точки
Нито една. Наскоро си махнах и CS-a, че пречи. А, и това е единствената играя която играя, след като спрях с Quake 3 и Medal of Honor, но никога не съм имал нищо друго освен CS-a в компа.
3
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

В East ли си на лигата? Ако да - кажи как се пишеш да поциклим :D

п.п: Предполагам, че доста хора играят, може да си спретнем едно 5v5 premade custom-ка?


2
valentin1920 avatar valentin1920 24 Точки

100% доста хора играят, просто още не са видяли пост-а.
Main акаунт-а ми е в West - lma0ooo

Иначе имам и акаунт в East само че е 22-ри lvl още го дигам за смърфче :D прати ми покана аз като влезна ще те добавя :)

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки
А смърфа в east пак същото име на acc-to ли е, защото там ще те добавя ?
2
valentin1920 avatar valentin1920 24 Точки

смърф-а в East е 3nForce :)

0
gkusev avatar gkusev 4 Точки

Здравей,

Аз съм от Телерик и в един от курсовете трябваше да си направим блог - моя е точно на тема игри. Може да го погледнеш и ще добиеш идея какво играя. Иначе в момента - LOL, WoT, MC FTB, Salem, CraftWorld и още няколко текущи ... :)

4
kostadin.ivanov.52 avatar kostadin.ivanov.52 32 Точки
Доста добре ! дори се субскрайбнах, хаха :)
0
stresi avatar stresi 33 Точки
StarCraft, Wow, Diablo, Assasian Creed, Heroes(класика), но като цяло гледам да седя далече от точно тези изборени :D Времената вече са други, а времето е ценно за да се скиташ из тези светове :D 
7
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки
Напълно те разбирам за тези заглавия, доста и от моето време са изпили но грам не съжалявам :). За мен игрите са просто един начин за развлечение също като гледането на филми, четеното на книга и прочие, но уви найстина вече времето е далеч от достатъчно да можеш хем да си свършиш работата хем и да се насладиш на нещо странично :/
3
stresi avatar stresi 33 Точки
 HPetrov  Да но пък и винаги ги има там няколко GB скъпоценно място взимано от някое от тези заглавия, независимо че времето нe позволява да стигнеш до тази папка :D
-1
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки
Аз понеже съм див фен на целия Lore зад всичките заглавия на Blizzard съм се закачил последно време малко повече на Hearthstone. По принцип не си падам много по подобни игри с карти но явно има изключения като тази. Бих ти препоръчал да е пробваш ако имаш време и желание :)
0
Roberto avatar Roberto 56 Точки
LoL в East , но спрях , продавам си акаунта хаха 
1
pavel1 avatar pavel1 9 Точки
Като бивш WoW наркоман усетих вредата, която прекаленото стоене във виртуалния свят може да донесе, и от тогава се старая забавленията ми да се колкото се може повече свързани с реалния свят.Но по темата, в момента понякога цъкам Warhammer 40K Dawn of War, изисква доста стратегическо мислене, а има и доста epic клане :D (a и съм фен на всичко що е 40K).
3
valentin1920 avatar valentin1920 24 Точки
Аз и един приятел играхме малко Warhammer 40k Soul Storm забавно беше, но някак си Star Craft 2 ми харесва повече.  :)
1
NorthMania avatar NorthMania 22 Точки
+1 WoW . Покрай този курс обаче немога да си позволя да играя игрички  :)
0
Alexandar avatar Alexandar 118 Точки

Dota 2 естествено :)) ако има и желаещи за дота да пишат. ;)

4
Nicola avatar Nicola 23 Точки
Blizzard целия им каталог, DotA 2 и от време на време SP RPG-ta и стратегиики. Heroes като ме хване носталгия.
0
stanislav.nanchev avatar stanislav.nanchev 1 Точки

Аз в момента чакам Reaper of Souls. Иначе - Diablo 3, Starcraft 2 и новите Castlevania в момента, но все по-рядко.
Каквото излезе и ми хареса играя, стига да имам време.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.