Loading...
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

The Web Fundamentals course and the front-end developer profession

Разгледах стари издания на курса и задачите давани на изпитите. Според мен, сложността на заданията далеч не отговоря на изискванията на клиентите за работа по реални проекти. Подготвя ли професията JavaScript Developer на СофтУни студентите и за професията front-end developer? Предлага ли университетът други, по-задълбочени курсове, които да отговарят на изискванията за реална работа, като front-end developer, на определено лице?

Тагове:
-1
Web Basics
MorganFreeFarm avatar MorganFreeFarm 51 Точки

В повечето курсове го има този проблем, като не е точно проблем, СОФТУНИ дава основата, останалото зависи от всеки от нас ... според тях няма достатъчно време да излезем завършени специалисти, (което е така) а по-скоро ниво стажант, а по-добрите може да се пробват и на Junior : ))

2
Mhristoforova avatar Mhristoforova 166 Точки

Здрасти,

Гарантирам ти, че поне за Web Basics и Web Fundamentals, инстанцията е update-ната според това, което се използва и това, което се изисква от индустрията. Ако погледнеш програмата ще се говори и за популярни бибиотеки, анимации, транзишъни, създаване на лендинг страници и тн. А ако те притесняват и самите домашни/изпити, които са били давани, и те ще бъдат променени :)

4
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Здравей,

Просто сравнявах темплейтите, които съм получавал от различни форуми, като задания, със задачите от изпита и разликата (според мен) е голяма .

-1
Mhristoforova avatar Mhristoforova 166 Точки

Пак казвам, изпита и материалите ще са нови, максимално близки до това, което може да ви се даде от клиент през 2016/7та, което включва адекватен, модерен дизайн :) 

1
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Впечатлен съм от обещанията, но си запазвам правото да проявя скептицизъм.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.