Loading...
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Графичните приложения са , за да те мотивират повече. Те не са включени в джъджа и не са част от домашните. Всеки си преценява сам. Ако ти се струват интересни можеш да ги направиш, но не са задължителни. 

1
PavelKolashev avatar PavelKolashev 5 Точки

Знам, че не присъстват в домашните и на изпита, но примерно лично ти би ли ме посъветвал да им обърна повече внимание?

0
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Ами аз когато бях в Programming Basic си ги направих, но не защото трябва, а защото ми бяха доста интересни и знаех, че щях да видя различни нови неща, които пък да ми помогнат в бъдеще. Но това го правих, защото се справях добре и с домашните. Ако се затрудняваш с домашните наблегни на тях. Но ако ти остане време и ти са интересни можеш да си ги направиш :)

0
PavelKolashev avatar PavelKolashev 5 Точки

Нямам проблем с домашните. Правя ги много преди крайния срок. Също решавам и задачите от изпити които са дадени и започвам да гледам видео за материала който предстои и решавам повечето задачи и от следващото домашно и каквото не мога да разбера питам когато дойде време за присъствения час. Абе зарибил сам се за момента бая, но съм много в началото и не мога да определя много добре кое колко е важно и да си подредя приоритетите по важност. Аз лично бих предпочел да използвам свободното си време за да обърна внимание на задачите от бъдещия материал и в час да не гледам като в небрано лозе, но не съм сигурен дали това е правилно и заради това пуснах тази тема. 

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

момчетата които водят лекциите в пловдив, споделиха че не намират смисъл в тях.Че няма смисъл просто да преписваме кода по указанията.По - добре да си блъскаме главите с актуалните задачи. Иначе визуално са доста представителни спор няма.

0
PavelKolashev avatar PavelKolashev 5 Точки

Ето това е което ме интересуваше! Мерси много за мнението.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.