Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

sndos avatar sndos 1 Точки

Цензура

Здр,

С изненада открих, че модератор е "скрил" мой въпрос във форума относно изпита и таксата по Basis Programming. Двама колеги ми бяха писали отговор, за което им благодаря, но не успях да ги прочета. Според мен въпросът ми не съдържаше нищо в противоречие с правилата на този форум. 

Драги модератори от Софт Уни - така НЕ СЕ ПРАВИ в наши дни!!! Освен ако не сме в Северна Корея...  

Или въведете одобрение на всеки пост преди да се качи във форума от ваша страна или поне като решите да триете нещо напишете мотивите си като информирате и неговия автор. При всички случай само трупате негативи с подобни действия.

Надявам се да промените поведението си в кратки срокове и да обявите причината за действията си.

Тагове:
-3
Programming Basics
Sim0o0na:
Отговорено е.
Sim0o0na avatar Sim0o0na Trainer 567 Точки
Best Answer

Скрих темата точно поради причината, която опомена TanyaZheleva. 

Излишно е, при положение, че си има секция с правила на форума, да стои въпрос, на който е отговорено в началото на курса и има поне няколко вече съществуващи теми.

Като например: първа тема, втора тема, трета тема, четвърта тема. Това са няколко теми, но не и всичките свързани с изпита по Programming Basics, които дават отговори на най-често задаваните въпроси. 

2. Преди да зададете въпрос, проверете дали вече не е зададен такъв или подобен.

Особено с наближаването на изпита техният брой се увеличава главономно, а именно на ден по поне 2 теми съдържащи едни и същи въпроси - "Каква е таксата?", "Кога, от колко часа, коя зала?", "Кога ще ми бъде пратен мейл, защо нямам мейл?", "Кое е мястото ми?" и т.н и т.н. Да не говорим, че за такива административни въпроси по-коректно е да се пита Информация по телефон - +359 899 55 55 92.

Това с одобрението на всеки въпрос е добра идея, въпрос на време е да се реализира. 

Надявам се написаното по-горе от мен достатъчно добре да обяснява защо съм преценила, че трябва да скрия темата ти.

Успех. :)

2
17/03/2017 17:07:29
sndos avatar sndos 1 Точки

Привет,

Благодаря за инфото! Напълно разбирам Вашите доводи и ги приемам. Със сигурност ако ми бяхте написали 20% от тези редове преди да изтриете темата то аз нямаше да вдигам такава олелия.

Хубав уикенд! 

2
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

По-скоро провявайте дали потребителя е част от някой бейсик курс и да му се изписва съобщение, че най-вероятно вече има отгоров на въпросът, просто да потърси.

Ако трябва да чакам някой да ми удобри темата изобщо няма да влизам да си губя времето в този форум.

Има и други алтернативни сайтове, но според мен идеята ви е да държите хората тук :)

1
Sim0o0na avatar Sim0o0na Trainer 567 Точки

Не виждам защо трябва да се прави това със съобщението, при положение, че си има правила за четене. Друг е въпросът, че не се четат.

0
TanyaZheleva avatar TanyaZheleva 354 Точки

Не всеки път е "цензура". На повечето въпроси, особено на тези от Programming Basics вече е отговаряно и то многократно. Почти всеки въпрос може да бъде намерен зададен поне 2-3 пъти, но никой не си играе първо да потърси. Ако има много повторения е напълно възможно дадена тема да се изтрие. Не казвам, че твоята е така, а по-скоро като предложение.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.