Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Sineastra avatar Sineastra 0 Точки

Разяснение за приемните изпити

Здравейте. Понеже малко не мога да превключа все още на системата с приемни изпити в СофтУни, бих искал да задам няколко въпросчета, че да ми се изясни всичко.

Та, да кажем съм се записал за Ниво 0 март месец, изкарвам нивото, обаче по някаква причина изпускам датата за изпит и хоп, от тук нататък какво правим?
Виждам, че за да отидеш на изпит не е задължително да си завършил Ниво 0.
Добре; следващото Ниво 0 е да кажем май месец с изпит през Юни. Понеже си бил в Март месец Ниво 0, не си записан за Ниво 0 Май.
Бих ли могъл, след като съм изпуснал изпита за Ниво 0 Март, да се явя на изпита за Ниво 0 Май и ако да, как се плаща за да отидеш и откъде (линк плс)?

Другият ми въпрос е, през цялата година ли има Ниво 0 ( съответно изпити за прием ), или подготвителните нива са такива, че да свършват до Септември месец, следователно годината започва единствено през Септември?

Благодаря ;3

0
Programming Basics
iliqvelkov avatar iliqvelkov 69 Точки

За първия въпрос можеш директно да се обърнеш към екипа на Softuni  от тук .
Прием до колкото знам принципно има 3 пъти в годината(Май,Септември,Януари). Ако греша някой да коригира.

1
Ellnita avatar Ellnita 52 Точки

На повечето от твоите въпроси можеш да намериш информация на сайта на СофтУни -> В раздел "За университета" -> В секция "За нас" -> Таб "Изпити". Тук съм ти синтезирала инфото от там, което пряко отговаря на твоите въпроси: 

Приемен изпит се провежда на всеки два месеца. Студентите могат да изберат да се запишат за безплатния подготвителен курс или направо да се явят на изпита, ако се чувстват достатъчно подготвени. Явяването на изпит става само по покана от софтуерния университет. Ако студентите по някаква причина не успеят да вземат някой от изпитите си, то те могат да запишат отново същото ниво и да се явят само за изпита, който не са взели.

Единственото, за което не съм сигурна е частта с "покана от софтуерния университет", но предполагам, че това означава да са те приели отново в текущия подготвителен клас, като ти можеш да се явиш само на изпита, без да присъстваш отново. Но за това и за някоя още останала неясност, пиши на екипа на СофтУни. Те са супер отзивчиви и отговарят веднага!!

Поздрави,

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.