Достъп до ресурсите на новите курсове

От известно време, достъпа до някои курсове е ограничен, както и други колеги са забелязали, съдейки по темите у форума.Моя въпрос е защо нямам достъп до курса Database Basics - MySQL - септември 2017 , след като преди година бях се записал Databases Basics - MySQL - септември 2016?Тогава даже се записах присъствено, но така се получи, че нямах време да ходя и да уча и сега искам да се готвя успоредно с новият курс и да си взема изпитите.Защо след като един път съм заплатил цената за този вид курс, трябва сега на новите пак да плащам?Разбирам, да е бил курс, който не съм записвал и да искам достъп до него, макар че преди това ви беше идеята, достъп до всички видеа, но това е курс, за който съм дал вече пари и сега нямам достъп до новия.Окей, някой ще каже учи си от стария курс(там поне имам достъп), но през 2016 курса, е разделен на 16 лекции, а този от 2017 на 21, тоест има лека промяна в програмата.Също така и през 2016 аудиото е ужасно, което прави обучението по-трудно.Нямам достъп и до Databases Basics - MySQL - май 2017.Проверих си достъпа до някои от новите курсове, които почват сега през септември и имам.Примерно на Java Advanced имам, записвал съм го, имам и на C# Web Development Basics - септември 2017,а дори не съм го записвал.Разбирам ви за ограничения достъп до курсове, които не сме записвали, но не виждам логика за курсове, които вече сме записали.